Wózki paletowe podnoszące

Wózki paletowe podnoszące mogą zwiększyć wydajność pracy operatora, podczas układania towarów na regałach na średniej wysokości. Każdy z tej gamy wózków paletowych Hyster, zapewnia moc, precyzję i niezawodność, w wielu wymagających pracach magazynowych.

GŁÓWNE CECHY

Maszty gwarantują operatorowi dobrą widoczność ładunku podczas układania. Wybór wysokości podnoszenia i konfiguracji masztów pozwala na najlepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

SERWISOWANIE

Produkty Hyster są projektowane pod kątem niewielkich wymagań serwisowych i niskich kosztów utrzymania. Wbudowane systemy diagnostyczne dają możliwość przewidywania wymagań serwisowych, a łatwy dostęp do podzespołów skraca do minimum czas niezbędny do przeprowadzenia planowych konserwacji.
Ze względu na ich wysoką wydajność i niskie wymagania konserwacyjne firma stosuje elementy takie, jak sterownik Combi Mosfet, silniki prądu przemiennego czy czujniki Halla. Wykorzystanie mniejszej liczby zużywalnych elementów i stosowanie wspólnych podzespołów w różnych seriach produktowych wózków Hyster, to kolejny element, który przyczynia się do zmniejszenia ogólnych kosztów serwisowania.

Modele Hyster:

Masz pytania? Napisz do nas


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: