Zadzwoń i zamów demo transportera do logistyki terminalowej

Rozwiązania dla twojej branży

Logistka placu 

Metalurgia 

Rozwiązania specjalistyczne

TII GROUP TO JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Czas jest wszystkim, w przypadku przeładunku towarów – operacje logistyczne muszą zawsze odbyć się na czas

Grupa Transporter Industry International (Grupa TII) należy do rodziny przedsiębiorstw Rettenmaier i jest działającym na całym świecie producentem pojazdów ciężarowych i specjalnych. Składa się z marek TII SCHEUERLE, Nicolas, TII KAMAG i TIIger i zatrudnia około 900 pracowników. Światowy lider na rynku pojazdów ciężarowych z hydraulicznymi osiami wahadłowymi, oferując innowacyjne pojazdy dla placów logistycznych, dróg publicznych i obszarów przemysłowych, wspiera swoich klientów - od transportu i logistyki, poprzez budownictwo, budowę maszyn, podróże lotnicze i kosmiczne, przemysł stoczniowy, aż po energetykę, hutnictwo i górnictwo - w realizacji wielu kompleksowych zadań transportowych. Zadania transportowe obejmują maszyny budowlane, instalacje turbin wiatrowych, statki, anteny, jak również całe fabryki. Grupa TII jest aktualnym rekordzistą świata w transporcie ekstremalnie ciężkich ładunków na pojazdach o masie ponad 17 000 ton. Grupa TII koncentruje się na jakości produktów i innowacjach dla przyszłości mobilności transportu ciężkiego. Oprócz oddziałów w Niemczech, Francji i Indiach, grupa posiada globalną organizację sprzedaży i serwisu.

TII KAMAG ma swoją siedzibę w Ulm nad Dunajem w południowych Niemczech. Główna działalność firmy TII KAMAG to produkcja pojazdów przemysłowych, transporterów modułowych i pojazdów dla logistyki terminalowej; firma posiada około 250 miejsc pracy, na powierzchni 45.000 m². 

Pojazdy firmy TII KAMAG od dawna stanowią nieodzowny element wydajnej logistyki terminalowej. Gwarancja części zamiennych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,  wsparcie serwisowe Zeppelin Polska oraz atrakcyjne możliwości finansowania i wynajmu gwarantują klientom TII KAMAG Transporttechnik komfort i niezawodność procesów.

Rozwiązania dla transportu wewnętrznego

opracowane specjalnie dla Twojego konkretnego zastosowania

Transporter z nadwoziem wymiennym

Transporter z nadwoziem wymiennym

Ciągnik terminalowy

Transporter przemysłowy

Transporter pojemników na żużel

Rozwiązania specjalistyczne

Samojezdny transporter

Ogólne warunki gwarancji

Pobierz plik