Pojazdy do logistyki terminalowej

Czas jest wszystkim, w przypadku przeładunku towarów – operacje logistyczne muszą zawsze odbyć się na czas

Grupa TII (Transporter Industry International GmbH) łączy w sobie wieloletnie doświadczenie i know-how czterech wiodących światowych specjalistów w dziedzinie transportu ciężkiego: SCHEUERLE Fahrzeugfabrik GmbH w Pfedelbach (Niemcy), NICOLAS Industrie SAS w Champs-sur-Yonne (Francja) oraz KAMAG Transporttechnik GmbH & Co. KG w Ulm (Niemcy). Od 2015 r. TII India w New Delhi (Indie) jest częścią grupy i oferuje lokalnie produkowane pojazdy do transportu ciężkiego w Indiach, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. 

Ta działająca na całym świecie grupa jest synonimem najnowocześniejszej technologii, najwyższej jakości produktów i w sumie około 40 lat doświadczenia w produkcji ciężkich transporterów. Obecnie Grupa TII wyznacza międzynarodowe standardy w wielu dziedzinach sektorów przemysłowych i regularnie ustanawia nowe światowe rekordy, ostatnio przewożąc ponad 17 200 ton. Niezwykle zwrotne, napędzane hydrostatycznie pojazdy, które spełniają odpowiednie wymagania logistyczne w bardzo ciasnych przestrzeniach, np. w tunelach lub w centrach logistycznych, są również częścią programu produkcyjnego.

Wysoko wykwalifikowani inżynierowie stale stawiają czoła nowym wyzwaniom. Z kreatywnością i pomysłowością realizują wymagania klientów. Pojazdy do transportu ciężkiego są niezawodne i sprawdzone, w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie zaprojektowane tak, aby pomieścić największe ładunki, jednocześnie wyróżniając się przy tym długą żywotnością

KAMAG Transporttechnik ma swoją siedzibę w Ulm nad Dunajem w południowych Niemczech. Główna działalność firmy KAMAG to produkcja pojazdów przemysłowych, transporterów modułowych i pojazdów dla logistyki terminalowej; firma posiada około 250 miejsc pracy, na powierzchni 45.000 m². 

Pojazdy firmy KAMAG od dawna stanowią nieodzowny element wydajnej logistyki terminalowej. Gwarancja części zamiennych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,  wsparcie serwisowe Zeppelin Polska oraz atrakcyjne możliwości finansowania i wynajmu gwarantują klientom KAMAG Transporttechnik komfort i niezawodność procesów.

Konsultacje wideo
Konsultacje wideo
Zamknij okno