TII KAMAG PM Transporter logistyczny SWAP BODY

TII KAMAG PM Transporter logistyczny SWAP BODY

W logistyce placu kluczowymi czynnikami są wydajność, niezawodność i szybkość. TII KAMAG PM został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać tym wymaganiom.

Konstrukcja środkowego silnika zapewnia optymalny rozkład obciążenia na osie.
Ma on również wiele do zaoferowania w zakresie ergonomii i komfortu:

  • duża kabina kierowcy,
  • łatwy dostęp do kabiny
  • komfortowy fotel kierowcy,
  • przejrzyście rozplanowany kokpit z panoramicznym oknem zapewniającym maksymalną widoczność na placu.

TII KAMAG PM przekona Cię do siebie.

TII KAMAG PM. Efektywność dla logistyki Twojego placu.

Wyjątkowy układ napędowy zapewnia krótkie czasy manewrowania i jazdę bez zużycia:

  • bezstopniowe przyspieszanie,
  • milimetrową precyzję manewrowania,
  • przełączanie podczas jazdy z jazdy do przodu na jazdę do tyłu.

Żaden pojazd nie jeździ tak precyzyjnie jak TII KAMAG PM

Dzięki niskiej pozycji siedzącej kierowca ma doskonały widok i może z milimetrową precyzją przejechać pod nadwoziem wymiennym. Dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu KAMAG PM jest również zwrotny. Kąt skrętu do 45 stopni umożliwia bezpieczne i precyzyjne manewrowanie nawet w ciasnych miejscach.

Tak działa TII KAMAG PM.

Nadwozie wymienne jest podwieszane, Kama PM podnosi je, następnie zostaje ono bezpiecznie zablokowane - i pojazd szybko rusza w drogę. Po dotarciu do celu, blokada jest zwalniana i w prosty sposób, a dzięki doskonałej widoczności dookoła pojazd prowadzi się szybko i bezpiecznie.

Podnośnik TII KAMAG PM jest odpowiedni do wszystkich popularnych wymiarów nadwozi wymiennych. Również naczepy, przyczepy oraz naczepy typu jumbo są niezawodnie i bezpiecznie transportowane przy pomocy TII KAMAG PM.

Kabina TII KAMAG PM to komfort i bezpieczeństwo.

Panoramiczna szyba przednia, duże, przestronne okno tylne, duża ilość lusterek oraz opcjonalna kamera cofania zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Wszystko to zostało skonstruowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie na placu logistycznym.

Sama kabina ma optymalne zawieszenie. Kierowca wchodzi do kabiny tylko po jednym stopniu. Wsiadanie jest niezwykle łatwe, co jest dużym plusem w zakresie ergonomii. Fotel kierowcy jest również bardzo wygodny: Operator może ustawić pneumatycznie amortyzowany fotel oraz kierownicę tak, aby jak najlepiej pasowały do jego potrzeb. Podparcie lędźwiowe nie obciąża pleców, a dzięki elektrycznemu podgrzewaniu foteli nie marznie również w zimie.

Przestronna, 2-osobowa kabina KAMAG PM oferuje dużo miejsca. Duży fotel pasażera oraz wiele praktycznych schowków i uchwytów. Wszystkie elementy sterowania i wskaźniki są rozmieszczone w przejrzysty sposób, a system głośnomówiący znacznie ułatwia komunikację podczas jazdy.

Kierowca czuje się jak w prawdziwej ciężarówce.

Centralnym elementem obsługi TII KAMAG PM jest wielofunkcyjny joystick.

Za jego pomocą steruje się transporterem nadwozi wymiennych w prosty i precyzyjny sposób. Kierowca wybiera kierunek jazdy za pomocą joysticka - i steruje jazdą bez zakłóceń. Podnosi i opuszcza podwozie, obsługuje sprzęg siodłowy oraz otwiera i zamyka hydrauliczną blokadę kontenera. Przycisk zwalniający zwiększa bezpieczeństwo.

TII KAMAG to bezpieczeństwo i płynność ruchu drogowego

TII KAMAG PM stawia na bezpieczeństwo - w standardzie. Duża, panoramiczna szyba przednia, przestronna szyba tylna, oraz duża liczba lusterek zapewniają maksymalną widoczność i bezpieczeństwo na placu logistycznym. Przy podnoszeniu nadwozia wymiennego wyświetlacz w TII KAMAG PM niezawodnie pokazuje czy została aktywowana blokada hydrauliczna.

Oświetlenie robocze LED, światło ostrzegawcze na dachu, opcjonalna kamera cofania i akustyczny sygnał ostrzegawczy przy jeździe do tyłu i wiele więcej - to duży plus bezpieczeństwa.

Zobacz więcej o TII KAMAG