Firma Mecalift Oy

Firma Mecalift Oy, produkuje i sprzedaje wózki widłowe o zmiennym wysięgu pod marką Meclift. Rodzina produktów obejmuje 16-, 18-, 30-, 42- i 50 tonowe wózki. Wszystkie modele mogą być wyposażone, w kilka przystawek, co sprawia, że maszyny nadają się do pracy, w różnych dziedzinach, w których podnoszone są ciężkie ładunki. Najważniejsze cechy produktów Meclift, to innowacyjność, zwinność i ekonomiczność.

Oferta

Linia produktów obejmuje maszyny o udźwigu 16 - 50 ton przeznaczone do wszelkich operacji logistycznych, od załadunku i rozładunku kontenerów, samolotów, po obsługę kontenerów. Wszystkie wózki są kompaktowymi i zwrotnymi rozwiązaniami. Wózki widłowe o zmiennym zasięgu Meclift są wyjątkowymi ładowarkami teleskopowymi z punktu widzenia wielkości i ładowności, co czyni je lepszymi w porównaniu do konwencjonalnych wózków widłowych. Meclift Container Mover to opłacalne rozwiązanie dla terminali i centrów logistyki, w których trzeba przenieść pojemniki z miejsca A do miejsca B. Ten pojemnik może obsługiwać wszystkie kontenery o rozmiarach od 20 do 45 stóp, w tym także model High Cube.

Główne cechy maszyn Meclift

Meclift™ 1812R

  • Udźwig nominalny 18 ton @ 1200 mm
  • Jedyny na rynku wózek o takim udźwigu, który może wjechać do kontenera
  • Transport kontenerów 20’ za pomocą kieszeni na widły
  • Wysokość podnoszenia 6m

Meclift™ ML4212RC

  • Udźwig nominalny 42 tony @ 1200 mm
  • Maksymalny wysięg 3.25 m
  • Wysokość podnoszenia 7.8 m

Opinie klientów

“Mamy bardzo pozytywne doświadczenia z maszynami firmy Meclift. Nasze wózki pracują bez przerwy, a operatorzy są bardzo zadowoleni z maszyn. Dodatkowo, cieszymy się ze współpracy pomiędzy Meclift a naszą firmą w kontekście opracowywania nowych osprzętów, które przyspieszają i ułatwiają pracę.”

Mr. Asle Voll
El Casthouse Manager
Qatar aluminium Limited, Qatar


“W porównaniu z innymi maszynami używanymi w naszym porcie, Meclift ML36CM Container Mover wyróżnia się spośród całej floty. ML36CMt został oceniony jako najlepszy ze względu na jego użyteczność. Również dzięki doskonałej widoczności dla operatora jest unikatowym rozwiązaniem w całej klasie, dzięki czemu jest jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku. Dzięki współdziałaniu z Meclift w fazie rozwoju, nie było potrzeby wykonywania konserwacji lub modyfikacji już po dostawie, mimo że nasza jednostka jest jednym z pierwszych prototypów.”

Petri Viinikkala,
Kierownik działu, warsztat naprawczy
Euroports - Rauma Stevedoring, Finlandia

Ogólne warunki gwarancji

Pobierz plik