Pojazdy modułowe do przewozu ciężkich ładunków

Naczepy niskopodwoziowe SCHEUERLE

SCHEUERLE, ELASTYCZNOŚĆ KTÓRA NIE ZNA GRANIC!

150 lat doświadczenia

Od momentu założenia w 1869 roku firma SCHEUERLE stała się największym producentem pojazdów z platformą modułową. Koncepcja sukcesu firmy opiera się na jakości, bezpieczeństwie i ciągłej innowacyjności. Ta filozofia w połączeniu z niezawodnością pozwoliła jej stać się globalnym graczem w sektorze ciężkich pojazdów.

Innowacja i ciągły rozwój

Fabryka SCHEUERLE Fahrzeugfabrik jest nie tylko miejscem narodzin modułowego transportera samojezdnego (SPMT), który zasadniczo zmienił świat transportu, ale jest również uznawana za motor innowacji w całej branży pojazdów ciężkich. Na terenie zakładu o powierzchni 70.000 m² produkowane i testowane są pojazdy drogowe, transportery modułowe, pojazdy przemysłowe i specjalistyczne.

Dla twojego sukcesu

Celem SCHEUERLE,  jest przyczynianie się do sukcesu klientów właśnie poprzez produkty. Specjalistyczne pojazdy są produkowane i optymalizowane zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientów i przekonują swoją wysoką jakością, niezawodnością i zorientowaniem na rozwiązania.

Portfolio produktów obejmuje naczepy platformowe i pojazdy modułowe do przewozu ciężkich ładunków, pojazdy logistyczne i pojazdy specjalistyczne do niemal każdego zastosowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o transportery pokładowe do przewozu ładunków czy modułowe naczepy platformowe – SCHEUERLE dostarcza pojazdy dla wszystkich branż i celów operacyjnych, w optymalnej jakości oraz o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie. 

Zajrzyj do naszego Internetowego salonu Scheuerle

Skanuj kod QR

Konsultacje wideo
Konsultacje wideo
Zamknij okno