TII SCHEUERLE w Jachrance

TII SCHEUERLE wjechało do Polski z mocnym wsparciem autoryzowanego i doświadczonego w branży transportu dystrybutora Zeppelin Polska.

Premierowy pokaz naczepy TII SCHEUERLE miał miejsce podczas tegorocznego XI Walnego zgromadzenia OSPTN. Dziękujemy Stowarzyszeniu Ponadnormatywni.pl za zaproszenie. Mieliśmy możliwość udziału w panelach dyskusyjnych, prezentacji naszego produktu, a przede wszystkim poznania fantastycznych osób należących do Ponadnormatywni.pl

Teraz nasze TII SCHEUERLE wyruszyło w trasę DEMO – jeżeli jesteś zainteresowany testami – skontaktuj się z Naszym Szefem Sprzedaży.

TII SCHEUERLE w JMR POLSKA

JMR POLSKA, Wyburzenia Produkcja Kruszywa w Pomiechówku, jako pierwsza testowała naczepę TII SCHEUERLE w swoich warunkach nie tylko na placu, ale również na drodze. Marka TII SCHEUERLE znana jest na polskim rynku, a możliwość osobistego przetestowania potwierdza marketingowe obietnice.

TII SCHEUERLE w DAR-TRANS DARIUSZ POLAK

DAR-TRANS Dariusz Tolak, zajmuje się transportem specjalistycznym od 2001 roku. Firma specjalizuje się między innymi w przewozach samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, oraz konstrukcji stalowych. W tym oczywiście ładunków ponadgabarytowych. Ponieważ firma swoje usługi świadczy za pomocą specjalistycznych i nowoczesnych pojazdów. Dostępna w Polsce na Demo naczepa niskopodwoziowa TII SCHEUERLE , nie mogła ominąć testów w firmie Dar-Trans.

TII SCHEUERLE w NAVIGATOR TRANSPORT

Navigator Transport z siedzibą główną w Rekowo Górne, od ponad 20 lat świadczy usługi transportowe ładunków ponadgabarytowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewnia kompleksową usługę na najwyższymi poziomie. Firma zajmuje się transportem maszyn rolniczych, konstrukcji i maszyn budowlanych, maszyn przemysłowych, a także transportem wiatraków, transportem morskim i śródlądowym. Navigator transport, w swojej ofercie posiada również usługi dźwigowe i magazynowanie. W takiej firmie nie mogło zabraknąć testów naczepy TII SCHEUERLE.

TII SCHEUERLE w TRANSDOR CHLECHOWICZ

TRNASDOR Dorota Chlechowicz, od wieli lat specjalizuje się w transporcie ładunków ponadnormatywnych. Profesjonalne obsługa i najnowocześniejszy sprzęt pozwalają firmie kompleksowo świadczyć usługi transportowe. W tym transport maszyn budowlanych, rolniczych, konstrukcji technologicznych, a także łodzi i elementów elektrowni wiatrowych. Naczepa TII SCHEUERLE gościła na pokazach Demo.

 

TII SCHEUERLE w firmie OL-TRANS

OL-TRANS, to polska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w transporcie ponadgabarytowym i usługach dźwigowych. Jak sami o sobie mówią, są specjalistami od dużych rzeczy. Każda realizowana przez nich usługa jest wykonywana z najwyższą starannością i zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Transporty firmy OL-TRANS, bez problemu docierają do najdalszych zakątków świata!. Mimo wielu zadań udało się znaleźć czas na prezentację naczepy TII SCHEUERLE .

TII SCHEUERLE w firmie MTD Skuratowicz

Tradycje w branży transportowo-spedycyjnej, firmy MTD Skuratowicz sięgają 1980r. Firma specjalizuje się w organizacji kompleksowych przewozów ładunków ponadnormatywnych drogą lądową, rzeczną, morską oraz drogą powietrzną.

TII SCHEUERLE w firmie TAG TRANSPORT

Firma TAG z siedzibą w Strzelcach Opolskich jest Państwa ekspertem w zakresie transportów specjalistycznych i logistyki projektowej. TAG i TRANSANNABERG LOGISTIC obsługują obecnie większą część Europy. Najsilniejsze powiązania mamy jednak z rynkiem Niemiec, Holandii i Belgii.

TII SCHEUERLE w firmie DAR-POL

Firma DAR-POL od roku 1999 świadczy usługi z zakresu operacji logistycznych na obszarze Polski oraz całej Europy.  Specjalizuje się w transporcie drogowym towarów przy użyciu własnego taboru.

TII SCHEUERLE w firmie PEKAZET Sp. z o.o. sp.k.

PEKAZET Sp. z o.o. sp.k., pod obecną nazwa działa od 2016r, a swoje początki miała w roku 1995. To firma z wieloletnim doświadczeniem, zatrudniająca najlepszych specjalistów w branży.