Scheuerle w Jachrance

Scheuerle wjechało do Polski z mocnym wsparciem autoryzowanego i doświadczonego w branży transportu dystrybutora Zeppelin Polska.

Premierowy pokaz naczepy Scheuerle miał miejsce podczas tegorocznego XI Walnego zgromadzenia OSPTN. Dziękujemy Stowarzyszeniu Ponadnormatywni.pl za zaproszenie. Mieliśmy możliwość udziału w panelach dyskusyjnych, prezentacji naszego produktu, a przede wszystkim poznania fantastycznych osób należących do Ponadnormatywni.pl

Teraz nasze Scheuerle wyruszyło w trasę DEMO – jeżeli jesteś zainteresowany testami – skontaktuj się z Naszym Szefem Sprzedaży.

Scheuerle w JMR POLSKA

JMR POLSKA, Wyburzenia Produkcja Kruszywa w Pomiechówku, jako pierwsza testowała naczepę Scheuerle w swoich warunkach nie tylko na placu, ale również na drodze. Marka Scheuerle znana jest na polskim rynku, a możliwość osobistego przetestowania potwierdza marketingowe obietnice.

Scheuerle w DAR-TRANS DARIUSZ POLAK

DAR-TRANS Dariusz Tolak, zajmuje się transportem specjalistycznym od 2001 roku. Firma specjalizuje się między innymi w przewozach samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, oraz konstrukcji stalowych. W tym oczywiście ładunków ponadgabarytowych. Ponieważ firma swoje usługi świadczy za pomocą specjalistycznych i nowoczesnych pojazdów. Dostępna w Polsce na Demo naczepa niskopodwoziowa Scheuerle, nie mogła ominąć testów w firmie Dar-Trans.

Scheuerle w NAVIGATOR TRANSPORT

Navigator Transport z siedzibą główną w Rekowo Górne, od ponad 20 lat świadczy usługi transportowe ładunków ponadgabarytowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewnia kompleksową usługę na najwyższymi poziomie. Firma zajmuje się transportem maszyn rolniczych, konstrukcji i maszyn budowlanych, maszyn przemysłowych, a także transportem wiatraków, transportem morskim i śródlądowym. Navigator transport, w swojej ofercie posiada również usługi dźwigowe i magazynowanie. W takiej firmie nie mogło zabraknąć testów naczepy Scheuerle.

Scheuerle w TRANSDOR CHLECHOWICZ

TRNASDOR Dorota Chlechowicz, od wieli lat specjalizuje się w transporcie ładunków ponadnormatywnych. Profesjonalne obsługa i najnowocześniejszy sprzęt pozwalają firmie kompleksowo świadczyć usługi transportowe. W tym transport maszyn budowlanych, rolniczych, konstrukcji technologicznych, a także łodzi i elementów elektrowni wiatrowych. Naczepa SCHEUERLE gościła na pokazach Demo.

 

Scheuerle w firmie OL-TRANS

OL-TRANS, to polska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w transporcie ponadgabarytowym i usługach dźwigowych. Jak sami o sobie mówią, są specjalistami od dużych rzeczy. Każda realizowana przez nich usługa jest wykonywana z najwyższą starannością i zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Transporty firmy OL-TRANS, bez problemu docierają do najdalszych zakątków świata!. Mimo wielu zadań udało się znaleźć czas na prezentację naczepy SCHEUERLE.

Konsultacje wideo
Konsultacje wideo
Zamknij okno