O marce Grove

Marka Grove to seria  wysoko wydajnych dźwigów i żurawi szosowo – terenowych do branży budowlanej. Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności, linia żurawi teleskopowych Grove oferuje swym zakresem maszyny o udźwigu od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami. Jest również jednym z wiodących dostawców dźwigów wojskowych na zamówienie dla sił zbrojnych na całym świecie.

Mocne strony żurawi teleskopowych Grove

Grove  dostarcza klientom zaawansowane i wszechstronne rozwiązania w dziedzinie żurawi. Żurawie szosowo – terenowe mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie trwają duże projekty budowlane. Maszyny idealnie sprostają wymaganiom z podnoszeniem ciężarów, jednocześnie gwarantując rzeczywisty zwrot z inwestycji. Żurawie Grove, pomagają klientom budować realne inwestycje, poprzez zorientowane na klienta innowacje i usługi w branży budowlanej.

Grove została założona w 1947 roku i jest jednym z wiodących na świecie producentów mobilnych żurawi hydraulicznych z zakładami produkcyjnymi w Shady Grove, Pennsylvania i Wilhelmshaven w Niemczech. Jako producent osiągnął szereg znaczących sukcesów w swojej historii, w tym wprowadził pierwszy na świecie żuraw z pochyłym układem jezdnym w 1968 r. I pierwszy na świecie trap w wersji trapezoidalnej w 1970 r., A także stał się pierwszym międzynarodowym producentem dźwigów wielotorowych, który uzyskał certyfikat jakości ISO 9001, w 1994 roku. Grove jest także liderem branży pod względem innowacji technologicznych, na całym świecie zostało sprzedanych ponad 55 000 żurawi Grove.

Żurawie szosowo-terenowe

Żurawie terenowe Grove są produkowane z zachowaniem najwyższej jakości w fabryce w Wilhelmshaven, w Niemczech. Zakład ten spełnia normy jakości ISO9001, stale rozwija procesy, aby zoptymalizować niezawodność i trwałość poprzez ciągłe doskonalenie.

Żurawie terenowe Grove zapewniają potężną wydajność podnoszenia, doskonałą mobilność w terenie i szybkie prędkości na drodze. Łącząc te zalety z wiodącą w branży niezawodnością, serwisem i wsparciem technicznym, z pewnością zgodzisz się, że żurawie terenowe Grove to mądry wybór dla Twojej firmy.

Żurawie terenowe

Żurawie terenowe Grove zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, a ich udźwig wynosi od 30 t do 150 t (30 USt do 165 USt). Wydajność, produktywność i komfort pracy operatora pozwalają na efektywną pracę przez dłuższy czas przy mniejszym zmęczeniu.

Jakość, niezawodność i łatwa konserwacja są wbudowane w każdy żuraw terenowy Grove, co czyni je właściwym wyborem dla każdego. Unikalne cechy, takie jak, hydrauliczne hamulce tarczowe, większy uciąg oraz system sterowania żurawiem (CCS) firmy Manitowoc z trybem ECO zapewnią niższe koszty operacyjne i konserwacyjne, zapewniając jednocześnie najlepszy możliwy zwrot z inwestycji.