Wszechstronne zastosowanie żurawia Grove

Żuraw GMK6300L-1, o udźwigu 300 ton, wpasowuje się idealnie do wszechstronnych zastosowań w branży budowlanej ale przemysłu ciężkiego. Jego sześcioosiowa konstrukcja zapewnia stabilność oraz wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Z głównym wysięgnikiem MEGAFORM® o długości do 80 m i  opcjonalnym wysięgnikiem dodatkowym do 37 m. Żuraw jest w stanie unosić ładunki do 14 ton na pełną wysokość wysięgnika głównego, w promieniu roboczym od 14 do 28 m. Napędzany przez silniki Mercedes Benz o mocy 430 kW (EUROMOT 5/Tier 4 final), z automatyczną przekładnią Allison i układem kierowniczym na wszystkie koła, żuraw ten zapewnia niezawodność i efektywność w każdym zadaniu.

Wszechstronność usług firmy Dźwigaj

„Decyzja o zakupie żurawia Grove była dla nas naturalnym krokiem, ponieważ priorytetem dla naszej firmy jest zapewnienie kompleksowych i wszechstronnych usług, niezależnie od skali zlecenia. Cenimy sobie również współpracę z firmą Zeppelin Polska, autoryzowanym dealerem marki Grove na Polskę, który zapewnił nam wsparcie na każdym etapie zakupu. Jesteśmy przekonani, że nowy żuraw przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy i pozwoli nam osiągnąć jeszcze większe sukcesy w przyszłości” – powiedział Mirosław Skwierz właściciel firmy Dźwigaj.

Po udanych doświadczeniach z modelem Grove GMK 4100-L, firma postanowiła wzmocnić swoją flotę poprzez zakup nowego żurawia Grove GMK6300L-1.

 

O firmie Dźwigaj

Firma Dźwigaj świadczy usługi wynajmu żurawi oraz transportu na terenie całego kraju. Specjalizuje się głównie w branży budowlanej. W tym w montażu i rozbiórce budowli, a także budowie mostów, wiaduktów, estakad oraz montażu hal stalowych i konstrukcji. Dzięki połączeniu tych dwóch gałęzi usług, firma od 1989 roku skutecznie realizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Zyskując zaufanie klientów i pozycję lidera na rynku.