Marka Grove to seria wysoko wydajnych
dźwigów i żurawi szosowo – terenowych
do branży budowlanej.

Zapytaj o dostępność maszyn Grove

Przedstawiciel maszyn Grove na terenie Polski

Marcin Mazurkiewicz

Area Sales Manger  Grove

e-mail: marcin.mazurkiewicz@zeppelin-polska.com

tel. kom. +48 696 046 997

Linia żurawi samojezdnych Grove oferuje w swym zakresie maszyny o udźwigu od 30 do 400 ton, z opatentowanymi technologiami. Grove jest również jednym z wiodących dostawców dźwigów wojskowych na zamówienie dla sił zbrojnych na całym świecie.

Kupując używane dźwigi Grove, masz pewność zakupu cenionej na całym świecie marki i sprzętu, na którym możesz polegać. Używane maszyny Grove to maszyny przygotowane na najwyższym poziomie przez doświadczony serwis Zeppelin Polska i długim okresie użytkowania.

Kupuj od zaufanego partnera

UŻYWANE ŻURAWIE SZOSOWE I SZOSOWO TERENOWE GROVE

Kupując używane żurawie Grove, masz pewność zakupu cenionej na całym świecie marki i sprzętu, na którym możesz polegać. Używane maszyny Grove to maszyny przygotowane na najwyższym poziomie przez doświadczony serwis Zeppelin Polska i długim okresie użytkowania.

PEŁNA KONTROLA – maszyny używane Grove podlegają programom serwisowym, musimy mieć zawsze pewność, że maszyny są gotowe do pracy i całkowicie spełniają oczekiwania klienta.

PUNKTY KONTROLNE – używana maszyna Grove może być sprzedana tylko wtedy, gdy wszystkie punkty kontrolne zostaną sprawdzone i zatwierdzone przez autoryzowany serwis Zeppelin Polska.

GWARANCJA – maszyny używane Grove mogą być sprzedane z gwarancją fabryczną, a wszystkie naprawy zostały dokonane przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Korzyści płynące z zakupu używanych maszyn Grove:

 • Krótszy czas dostawy. Niższe nakłady pieniężne na powiększenie floty
 • Żuraw dostosowany do indywidualnych potrzeb
 • Możliwość wykonania większego zakresu prac
 • Doposażenie zgodnie z obowiązującymi przepisami
 • Oryginalne części zamienne
 • Jakoś marki i usług Grove

 

Regeneruj ze specjalistami

PROGRAM REGENERACJI ŻURAWI GROVE

Wraz z programem Manitowoc Crane Care, możemy zaproponować program regeneracji żurawi, który zapewni drugie życie Twoim dźwigom lub częścią żurawi przy jednoczesnym obniżeniu kosztów w postaci: naprawy, przebudowy czy wymiany komponentów. Program regeneracji oznacza odbudowę przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, aby spełniać najwyższe standardy. Proces ten obejmuje naprawę, od przebudowy siłowników, wysięgnika, silników lub skrzyń biegów po modernizację układów hydraulicznych, mechanicznych i elektrycznych.

Serwis Zeppelin Polska

OFERUJEMY SZEROKI ZAKRES WSPARCIA SERWISOWEGO NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, serwis maszyn Grove od Zeppelin Polska zapewnia:

 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po gwarancyjne
 • Kalibracje
 • Przeglądy
 • Wymiany ślizgów w teleskopach
 • Wymiany lin etc.

Używane dźwigi i żurawie Grove

Kupuj od zaufanego partnera

Kupując maszyny Grove od Zeppelin Polska, kupujesz pewność i spokój ducha

Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności, linia żurawi teleskopowych Grove oferuje swym zakresem maszyny o udźwigu od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami. Jest również jednym z wiodących dostawców dźwigów wojskowych na zamówienie dla sił zbrojnych na całym świecie.

Najnowsze technologie:

MEGATRAK™ - hydropneumatyczne niezależne zawieszenie. Opatentowany system niezależnego zawieszenia i wszystkich kół skrętnych stosowany w żurawiach szosowo-terenowych Grove, zapewnia wysoki komfort pracy operatora i nieporównywalną zwrotność.

TWIN-LOCK™ - system blokowania wysięgnika. Jest to w pełni hydrauliczny system ze sterowaniem elektronicznym. Składa się z jednego cylindra teleskopowego i dwóch horyzontalnie umieszczonych bolców do poruszania sekcji wysięgnika i ustawienia jej w wymaganej pozycji

MEGAFORM™ - konstrukcja sekcji wysięgnika
Konstrukcja wysięgnika MEGAFORM ma przekrój poprzeczny w kształcie litery U, przekrój, dzięki któremu uzyskany jest wyjątkowy stosunek wytrzymałość do masy.

WADS – ostrzegawczy system ograniczenia pola pracy

LMI – wskaźnik momentu obciążenia