Marka Grove to seria wysoko wydajnych dźwigów i żurawi szosowo – terenowych do branży budowlanej.

Kupując używane dźwigi Grove, masz pewność zakupu cenionej na całym świecie marki i sprzętu, na którym możesz polegać. Używane maszyny Grove to maszyny przygotowane na najwyższym poziomie przez doświadczony serwis Zeppelin Polska i długim okresie użytkowania.

Pełna kontrola – maszyny używane Grove podlegają programom serwisowym, musimy mieć zawsze pewność, że maszyny są gotowe do pracy i całkowicie spełniają oczekiwania klienta.

Punkty kontrolne – używana maszyna Grove może być sprzedana tylko wtedy, gdy wszystkie punkty kontrolne zostaną sprawdzone i zatwierdzone przez autoryzowany serwis Zeppelin Polska.

Gwarancja – maszyny używane Grove mogą być sprzedane z gwarancją fabryczną, a wszystkie naprawy zostały dokonane przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Korzyści z zakupu używanych maszyn Grove:

  • Krótszy czas dostawy
  • Niższe nakłady pieniężne na powiększenie floty
  • Żuraw dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Możliwość wykonania większego zakresu prac
  • Doposażenie zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Oryginalne części zamienne
  • Jakoś marki i usług Grove

Używane dźwigi i żurawie Grove

Kupuj od zaufanego partnera

Kupując maszyny Grove od Zeppelin Polska, kupujesz pewność i spokój ducha

Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności, linia żurawi teleskopowych Grove oferuje swym zakresem maszyny o udźwigu od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami. Jest również jednym z wiodących dostawców dźwigów wojskowych na zamówienie dla sił zbrojnych na całym świecie.

Najnowsze technologie:

MEGATRAK™ - hydropneumatyczne niezależne zawieszenie. Opatentowany system niezależnego zawieszenia i wszystkich kół skrętnych stosowany w żurawiach szosowo-terenowych Grove, zapewnia wysoki komfort pracy operatora i nieporównywalną zwrotność.

TWIN-LOCK™ - system blokowania wysięgnika. Jest to w pełni hydrauliczny system ze sterowaniem elektronicznym. Składa się z jednego cylindra teleskopowego i dwóch horyzontalnie umieszczonych bolców do poruszania sekcji wysięgnika i ustawienia jej w wymaganej pozycji

MEGAFORM™ - konstrukcja sekcji wysięgnika
Konstrukcja wysięgnika MEGAFORM ma przekrój poprzeczny w kształcie litery U, przekrój, dzięki któremu uzyskany jest wyjątkowy stosunek wytrzymałość do masy.

WADS – ostrzegawczy system ograniczenia pola pracy

LMI – wskaźnik momentu obciążenia