Karmax Grove gmk4100l-2

Karmax, jest firmą cenioną z usług dźwigowych oraz wynajmu maszyn budowlanych, kontynuuje swoją misję dostarczania wysokiej jakości sprzętu i usług poprzez zakup nowego żurawia Grove GMK4100L-2.

Doskonała wszechstronność

Żuraw Grove GMK4100L-2 to połączenie kompaktowej konstrukcji z niezwykłą wytrzymałością. Z konfiguracją taksówki z 6,8 tonowym balastem, oferuje on najlepsze wykresy udźwigowe w swojej klasie. Dzięki najnowszej technologii silnika EUROMOT 5, zużycie paliwa zostało znacznie zredukowane, co przekłada się na oszczędności dla firmy. Jego unikalne możliwości sprawiają, że jest idealnym wyborem do zadań w dużych projektach budowlanych, gdzie precyzja i wydajność są kluczowe. Ponadto, kompaktowość żurawia GMK4100L-2 staje się nieocenionym atutem na placach budowy, gdzie dostęp do ciasnych przestrzeni jest często wymagany. Dodatkowo system MAXbase zmiennych baz podpór ułatwia rozstawienie w najmniej dostępnym terenie.

Komfort i ergonomia pracy

Oprócz swoich imponujących możliwości, żuraw GMK4100L-2 zapewnia również komfort i ergonomiczne warunki pracy dla operatorów. Ponadto jego całkowita długość wynosi zaledwie 13,21 metra, a szerokość 2,55 metra, nawet przy obciążeniu przeciwwagą do 21,2 ton. W połączeniu ze standardowym układem osi 8x6x8, ułatwia operatorom pracę przy pełnym wykorzystaniu niewielkiego promienia skrętu. Dodatkowo, nowa kabina przechylana do 20° zapewnia lepszą widoczność i komfort pracy. Jest to szczególnie istotne dla operatorów, którzy spędzają przy żurawiu wiele godzin dziennie.

Jakość wykonania i wsparcie autoryzowanego dealera

„Decyzja o zakupie żurawia Grove była wynikiem zaufania do marki oraz solidnej współpracy z firmą Zeppelin Polska, autoryzowanym dealerem Manitowoc. Żurawie Grove od lat przekonują swoją wysoką jakością wykonania i wszechstronnością zastosowań, co sprawia, że są one popularnym wyborem w branży dźwigowej. Dodatkowo, solidna obsługa posprzedażna ze strony firmy Zeppelin gwarantuje niezawodność i trwałość sprzętu przez cały okres użytkowania”. – mówi Karol Miśkiewicz właściciel firmy Karmax.

O firmie Karmax

Firma Karmax istnieje od 2007 roku i specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dźwigowych oraz wynajmie dźwigów i maszyn budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników oraz wysokiej jakości sprzętowi, firma ta gwarantuje pełną satysfakcję klientów.