KOMPLETNY PAKIET DLA LOGISTYKI NA TWOIM PLACU

Im bardziej rosną wymagania, tempo i presja cenowa, tym ważniejsze dla sukcesu każdej firmy, są wydajne i bezproblemowe operacje logistyczne na placu rozładunku i załadunku towarów.

KOMPLETNY PAKIET DLA LOGISTYKI NA TWOIM PLACU

Im bardziej rosną wymagania, tempo i presja cenowa, tym ważniejsze dla sukcesu każdej firmy, są wydajne i bezproblemowe operacje logistyczne na placu rozładunku i załadunku towarów.

TII KAMAG PM

WYDAJNY TRANSPORTER NADWOZI SWAP BODY

KAMAG PM, znany również jako "Wiesel", jest bezkonkurencyjnie szybki i zwinny. Może obsługiwać wszystkie popularne wielkości nadwozi. Jego nazwa mówi sama za siebie: w logistyce placu kierowca musi przyspieszać, hamować, skręcać, ustawiać się, manewrować i cofać. KAMAG PM potrafi to wszystko zrobić skuteczniej niż jakikolwiek inny pojazd. Obecnie w około 20 krajach Europy użytkowanych jest ponad 2.000 KAMAG-ów PM - a liczba ta stale rośnie.

/ Ergonomicznie doskonały, łatwy w utrzymaniu i nie wymagający dużych nakładów finansowych
/ Wysoki poziom komfortu porównywalny z nowoczesnymi samochodami ciężarowymi
/ Wysokiej jakości funkcje zapewniające najlepszą widoczność i bezpieczeństwo

TII KAMAG PT

STARANNIE DOPRACOWANY W NAJDROBNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH

KAMAG PT to ciągnik terminalowy zaprojektowany specjalnie do szybkiego i precyzyjnego manewrowania wszystkimi powszechnie stosowanymi naczepami i podwoziami kontenerowymi. Jego przemyślane detale wyznaczają nowe standardy w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii. Dzięki wyjątkowej zwrotności skraca on czas transportu i zwiększa efektywność pracy na placu.

/ Hydrostatyczny układ napędowy zapewniający płynną i lekką jazdę
/ Doskonała widoczność bez żadnych ograniczeń i więcej miejsca za kabiną
/ Ergonomicznie zoptymalizowana kabina kierowcy z bogatym wyposażeniem

TUTAJ WSZYSTKO ZALEŻY OD OBSŁUGI

NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI KONTYNUUJ DZIAŁALNOŚĆ

Wspólnie z naszymi partnerami serwisowymi w Europie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować niezawodność pojazdów logistycznych TII KAMAG.

SZYBKA DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Z ponad 3.500 częściami w magazynie i zoptymalizowaną logistyką, gwarantujemy szybką dostawę, także z dnia na dzień. Wystarczy złożyć zamówienie przez telefon, e-mail lub online.

DOPASOWANE UMOWY SERWISOWE

W zależności od potrzeb, zajmiemy się konserwacją, serwisowaniem i naprawami. Ty nie musisz się o nic martwić.

ROZBUDOWANA SIEĆ SERWISU

Nasza rozbudowana sieć pozwala nam zapewnić niezawodny serwis i szybką pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

RUSZAJ NAPRZÓD

W KIERUNKU WSPÓLNEJ PRZYSZŁOŚCI

Co pomoże branży logistycznej wkroczyć w przyszłość? Które trendy będą się rozwijać? Z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć przedsiębiorstwa?

Jako partner specjalizujący się w logistyce zakładowej nieustannie zadajemy sobie takie pytania - są one motorem rozwoju innowacyjnych koncepcji pojazdów dla naszych klientów

WZROST VOLUMENU

W branży logistycznej utrzymuje się trend wzrostowy. Coraz większe ilości towarów muszą być obsługiwane coraz szybciej. Optymalne procesy łączące elementy logistyki zewnętrznej i wewnętrznej mają tu zasadnicze znaczenie.

 • TII KAMAG, stale optymalizuje rozwiązania w zakresie pojazdów, aby zwiększać wydajność pracy.

ROSNĄCA ZMIENNOŚĆ

Wahania ilościowe na rynku nie są niczym nowym, jednak zakres ich wzrostu i spadku jest coraz większy. Coraz trudniej jest planować moce przerobowe, zasoby i koszty. Dlatego też konieczna jest maksymalna elastyczność, aby móc reagować na zmieniające się potrzeby.

 • Dlatego dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

ZAAWANSOWANA AUTOMATYZACJA

Świat logistyki zmienia się również dzięki szybkiemu postępowi cyfryzacji i automatyzacji. Logistyka 4.0 z rozwiązaniami transportowymi bez kierowców i inteligentnymi systemami wspomagającymi nie jest już odległą wizją.

 • Testujemy już autonomiczne pojazdy logistyczne w projektach pilotażowych

ROSNĄCE WYMAGANIA DOTYCZĄCE DANYCH

Wraz z przepływem towarów następuje przepływ danych: informacje w czasie rzeczywistym o towarach, finansach i zasobach umożliwiają lepsze planowanie i większą elastyczność, jak również stałą wymianę danych w celu udoskonalania koordynacji procesów między stocznią,

 • Korzystamy z telematyki i pracujemy nad inteligentnymi aplikacjami.

INDYWIDUALIZACJA PRODUKTÓW

Przemysł wymaga coraz większej różnorodności produktów, rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta oraz pojazdów specjalnych do kompleksowych zastosowań. Jednocześnie musi być zagwarantowana terminowość dostaw i niezawodny serwis.

 • Stale udoskonalamy nasze usługi i sprawiamy, że logistyka jest niezawodna i bezpieczna.

SKUTKI ZMIAN DEMOGRAFICZNYCH

Niedobór kierowców będzie rósł, a kadra pracownicza starzeje się. W związku z tym rośnie potrzeba zwrócenia uwagi na ergonomię w miejscu pracy. Aby zatrzymać pracowników, należy również wziąć pod uwagę rosnące oczekiwania w zakresie komfortu środowiska pracy.

 • Ergonomia jest kluczowym czynnikiem w naszych działaniach związanych z rozwojem pojazdów.

ROSNĄCA PRESJA GOSPODARCZA

Aby zaoszczędzić pieniądze bez utraty wydajności i niezawodności dostaw, należy w sposób całościowy przeanalizować i zoptymalizować logistykę zewnętrzną i wewnętrzną. Można to osiągnąć tylko dzięki elastycznym, niezawodnym pojazdom i szybkiej obsłudze.

 • Nieustannie szukamy sposobów, aby uczynić logistykę zakładową jeszcze bardziej efektywną.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ JAKO PRZEWAGA KONKURENCYJNA

Ochrona środowiska jest podstawową wartością do której wszyscy powinniśmy się przyczyniać. Wraz ze wzrostem kosztów energii i emisji dwutlenku węgla, oszczędzanie zasobów, poszukiwanie alternatywnych systemów napędowych i kształtowanie pozytywnego wizerunku ekologicznego są również godnymi naśladowania działaniami.

 • Koncentrujemy się nad przyszłością - z ciągłym naciskiem na alternatywne systemy napędowe i zrównoważony rozwój.

Zapytaj o szczegóły

 


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: