Firma Zeppelin Polska Sp. z o.o., to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. ZPL jest filią spółki Zeppelin Czechy i częścią międzynarodowej Grupy Zeppelin GmbH, która działa w ponad 34 krajach. Od 2003 roku jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster, solidnego partnera i trwałych produktów uznanych na całym świecie. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem urządzeń firmy Manitou, dźwigów i maszyn terenowo-szosowych Grove oraz  elektrycznych pojazdów platformowych Goupil . Od 2018 roku jest również przedstawicielem specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift. W swojej ofercie posiadamy również:

  • wózki widłowe i maszyny używane
  • sprzedaż części zamiennych
  • kompleksowe doradztwo techniczne
  • wynajem krótko- i długoterminowy wózków widłowych i maszyn Manitou i Grove
  • usługi związane m.in. z outsourcingowym zarządzaniem flotą, przygotowaniem do badań i odbiorem UDT, szkolenia z obsługi maszyn
  • nowoczesną sieć serwisową z punktami na terenie całego kraju, obejmujący naprawy wszystkich urządzeń

Zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. Nasi doradcy pomogą dopasować produkty i usługi zapewniane przez Zeppelin Polska do najbardziej wymagających zastosowań.

O Grupie Zeppelin

Grupa Zeppelin obecna jest w 190 oddziałach i zatrudnia ok. 7700 pracowników, w roku 2016 obroty koncernu osiągnęły 2,36 mld Euro. Grupa Zeppelin skupia się na organizacji wszystkich spółek i zarządzaniu sześciu strategicznych jednostek biznesowych, a nich: maszyny budowlane EU (sprzedaż i serwis maszyn budowlanych), maszyny budowlane CIS (sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych i rolniczych), wynajem maszyn (wynajem i projektowanie rozwiązań dla budownictwa i przemysłu), systemy energetyczne (silniki i rozwiązania energetyczne), Instalacje przemysłowe (systemy inżynieryjne i przemysłowe), Z Lab (nowe cyfrowe modele biznesowe). Zeppelin GmbH jest koncernem korporacyjnym, z siedzibą prawną w Friedrichshafen, centrala firmy znajduje się Garching koło Monachium. Więcej informacji na stronie www.zeppelin.com.

O Zeppelin CZ s.r.o.

Firma Zeppelin CZ s.r.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn budowlanych, systemów elektroenergetycznych, oraz maszyn i urządzeń górniczych w Republice Czeskiej. Oprócz sprzedaży i serwisu, firma zajmuje się również wynajmem maszyn i urządzeń – autoryzowana sieć wynajmu o nazwie Cat Rental Store, posiada 13 lokalizacji w Republice Czeskiej. We współpracy z Caterpillar Financial Services Cr. Sp. z o.o., Ltd., ITS, zapewnia klientom kompleksowe usługi finansowe, w połączeniu z zakupem maszyn i usług.

Zeppelin CZ s.r.o., jest częścią międzynarodowej grupy Zeppelin GmbH, działającej w ponad 190 oddziałach na całym świecie. Globalne działania grupy, skupiają się wokół „sześciu strategicznych jednostek biznesowych” („SBU”); na terytorium Republiki Czeskiej, Zeppelin CZ posiada trzy jednostki SBU: Maszyny budowlane EU, Systemy energetyczne i Wynajem maszyn (The Cat Rental Store).