Zeppelin Polska Sp. z o.o., to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży transportu wewnętrznego. ZPL jest filią spółki Zeppelin Czechy i częścią międzynarodowej Grupy Zeppelin GmbH. Od 2003 roku jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem ładowarek  Manitou, żurawi i dźwigów szosowo-terenowych Grove, elektrycznych pojazdów platformowych Goupil, specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift, transporterów terminalowych KAMAG  i naczep niskopodwoziowych SCHEUERLE.

W swojej ofercie posiadamy również:

  • wózki widłowe i maszyny używane
  • sprzedaż części zamiennych
  • kompleksowe doradztwo techniczne
  • wynajem krótko- i długoterminowy wózków widłowych i maszyn Manitou
  • szkolenia z obsługi maszyn
  • nowoczesną sieć serwisową z punktami na terenie całego kraju, obejmujący naprawy wszystkich urządzeń

Zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta.  Nasi doradcy pomogą dopasować produkty i usługi  do najbardziej wymagających zastosowań. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem.

O Grupie Zeppelin

Grupa Zeppelin oferuje rozwiązania dla przemysłu budowlanego, systemów napędowych i energetyki oraz inżynierii i budowy instalacji; jest reprezentowana w 43 krajach i regionach na całym świecie i działa, w ponad 220 lokalizacjach. Około 10. 000 pracowników firmy pracuje w holdingu zarządzającym, sześcioma strategicznymi jednostkami biznesowymi i centrum zarządzania strategicznego (= Zeppelin Digit): Construction Equipment Central Europe, Construction Equipment Nordics, Construction Equipment Eurasia (dystrybucja i serwis maszyn budowlanych, górniczych i rolniczych), Rental (wynajem i rozwiązania projektowe dla budownictwa i sektora przemysłowego), Power Systems (systemy napędowe i energetyczne), Plant Engineering (inżynieria i budowa maszyn). W  Zeppelin Digit, cały biznes cyfrowy jest prowadzony wspólnie. W roku fiskalnym 2019r, Grupa osiągnęła przychody, w wysokości 3,1 mld  EURO. Zeppelin GmbH jest spółką holdingową Grupy. Siedziba prawna znajduje się w Friedrichshafen, a centrala firmy znajduje się Garching bei München. Zeppelin Group jest firmą należącą do fundacji. Jej korzenie sięgają 1908 roku, w którym założono fundację Zeppelin przez Graf Ferdinand von Zeppelin. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.zeppelin.com.

 

O Zeppelin CZ s.r.o.

Firma Zeppelin CZ s.r.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn budowlanych, systemów elektroenergetycznych, oraz maszyn i urządzeń górniczych w Republice Czeskiej. Oprócz sprzedaży i serwisu, firma zajmuje się również wynajmem maszyn i urządzeń – autoryzowana sieć wynajmu o nazwie Cat Rental Store, posiada 13 lokalizacji w Republice Czeskiej. We współpracy z Caterpillar Financial Services Cr. Sp. z o.o., Ltd., ITS, zapewnia klientom kompleksowe usługi finansowe, w połączeniu z zakupem maszyn i usług.

Zeppelin CZ s.r.o., jest częścią międzynarodowej grupy Zeppelin GmbH, działającej w ponad 190 oddziałach na całym świecie. Globalne działania grupy, skupiają się wokół „sześciu strategicznych jednostek biznesowych” („SBU”); na terytorium Republiki Czeskiej, Zeppelin CZ posiada trzy jednostki SBU: Maszyny budowlane EU, Systemy energetyczne i Wynajem maszyn (The Cat Rental Store).

Zeppelin Polska został członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego

- zobacz relację z XI Walnego Zgromadzenia OSPTN