Założona w 2003 roku, Zeppelin Polska Sp. z o.o. cieszy się uznaniem, jako autoryzowany i wyłączny dystrybutor znanych na całym niezawodnych i wydajnych wózków widłowych marki HYSTER. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać na polski rynek również inne renomowane marki, takie jak MANITOU, oferując szeroki wybór maszyn dla wielu branż. W naszym katalogu znajdą Państwo także specjalistyczne wózki do obsługi kontenerów MECLIFT, elektryczne samochody użytkowe GOUPIL, elektryczne zamiatarki GREEN MACHINES, żurawie terenowe i szosowo-terenowe GROVE, ciągniki terminalowe TII KAMAG oraz naczepy niskopodwoziowe i modułowe TII SCHEUERLE.

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, zapewniamy nie tylko sprzedaż nowego sprzętu, ale również oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy, jak i szeroki asortyment używanych wózków widłowych i używanych maszyn Manitou. Wierzymy, że profesjonalna obsługa nie kończy się na sprzedaży, dlatego oferujemy kompleksowy serwis w całej Polsce, sprzedaż części zamiennych, a także szkolenia z obsługi maszyn. Nasza nowoczesna sieć serwisowa, z punktami na terenie całego kraju, gwarantuje szybką i fachową pomoc w każdej sytuacji.

W Zeppelin Polska stawiamy na indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Nasi doświadczeni doradcy są gotowi pomóc w doborze produktów i usług, które najlepiej odpowiadają wymaganiom najbardziej specjalistycznych zastosowań. Państwa zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas priorytetem, co motywuje nas do ciągłego rozwoju i poszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

O Grupie Zeppelin

Zeppelin Polska jest częścią Grupy Zeppelin GmbH

Grupa Zeppelin oferuje rozwiązania w dziedzinie budownictwa, systemów napędowych i energetycznych, inżynierii i budowy zakładów przemysłowych. Zapewnia klientom wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach, począwszy od dystrybucji i serwisu maszyn budowlanych, górniczych, leśnych i rolniczych, poprzez wynajem i rozwiązania projektowe w branży budowlanej i przemyśle jako całości, aż po działania inżynieryjne i projektowe w zakresie budowy zakładów przemysłowych. Firma udoskonala swoją ofertę za pomocą narzędzi cyfrowych we wszystkich obszarach.

Zeppelin działa globalnie w ponad 340 lokalizacjach w 26 krajach i regionach. W roku finansowym 2022 Grupa zatrudniała ponad 10 000 pracowników i osiągnęła sprzedaż w wysokości 3,8 mld EUR. Działalność Grupy jest podzielona na pięć strategicznych jednostek biznesowych (Construction Machinery Germany/Austria, Construction Machinery International, Rental, Energy Systems i Industrial Plant Construction) oraz w ramach jednostki usług IT Grupy Zeppelin. Spółką holdingową Grupy jest Zeppelin GmbH z siedzibą we Friedrichshafen i centralą w Garching koło Monachium. Grupa Zeppelin jest własnością fundacji, której korzenie sięgają Zeppelin-Stiftung, fundacji założonej w 1908 roku przez hrabiego Ferdinanda von Zeppelina. Więcej informacji można znaleźć na stronie zeppelin.com.

Zeppelin GmgH

Graf-Zeppelin-Platz 1,

85748 Garching koło Monachium

Telefon: +49 89 32000 0

O Zeppelin Czechy Sp. z o.o. 

Firma Zeppelin CZ s.r.o., wyłączny dealer maszyn i urządzeń budowlanych Cat® w Republice Czeskiej, dostarcza na rynek czeski szeroką gamę maszyn budowlanych i do robót ziemnych amerykańskiego producenta Caterpillar. Jest również dostawcą kompleksowych rozwiązań i systemów energetycznych tego samego producenta. Oprócz sprzedaży i usług serwisowych, firma zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych i małych maszyn - Zeppelin CZ Machine Rental ma oddziały w piętnastu lokalizacjach w Czechach. We współpracy z Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., Zeppelin CZ zapewnia klientom kompleksowe usługi finansowe związane z zakupem maszyn i usług. Więcej na stronie zeppelin.cz

Zeppelin CZ s.r.o.

Lipová 72

251 01  Modletice

Tel.: 266 015 111