WÓZKI DO BARDZO WĄSKICH KORYTARZY (VNA)

Wózki do bardzo wąskich korytarz są przeznaczone do pracy w środowisku o ograniczonej powierzchni; wózki Hyster typu VNA umożliwiają operatorom optymalizację wydajności magazynowania i obsługi palet podczas intensywnego wykonywania prac.
Dzięki inteligentnemu połączeniu przesuwu bocznego z pionowym, obsługa wózków VNA zapewnia jedne z najszybszych przejazdów przez wąskie korytarze.

GŁÓWNE CECHY

Udoskonalona ergonomia i potężne silniki prądu przemiennego pomagają operatorom w utrzymaniu wydajności produkcyjnej w trakcie całej zmiany.
Duża kabina z opatentowanym czujnikiem stóp i w pełni regulowanymi ergonomicznymi elementami sterowania zapewnia operatorowi wygodę podczas długich zmian pracy.
Jedna z najmniejszych i najmocniejszych w branży głowica masztu zapewnia wyjątkową stabilność ładunku i świetną widoczność. Przy funkcji trawersu zintegrowany pantograf rozsuwa się automatycznie, umożliwiając pracę w najwęższych korytarzach z zachowaniem maksymalnego bocznego luzu.
Unikalny maszt o o czterech profilach umożliwia podnoszenie do maksymalnie 17000mm z minimalnym ugięciem masztu, zapewniając jednocześnie zwiększoną stabilność i wytrzymałość mechaniczną.

Masz pytania? Napisz do nas


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: