WÓZKI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Wózki wysokiego składowania Hyster odznaczają się różnorodnością i dużą zwrotnością, umożliwiając operatorom odkładanie palet na wysokościach w wąskich korytarzach. Stosowane są także w transporcie poziomym, np. przy przeładunku kompletacyjnym i transporcie wahadłowym.
Wózki te charakteryzują się niezawodnością i zmniejszonymi kosztami serwisowymi, a także wyjątkowym środowiskiem operacyjnym.

GŁÓWNE CECHY

Technologia prądu przemiennego zastosowana w silniku napędowym, trakcyjnym i hydraulicznym umożliwia płynne zmiany kierunku jazdy, zwiększając szybkość cykli i usprawniając kontrolę obsługi palet. Progresywne sterowanie w zakresie 180 lub 360 stopni zapewnia doskonałe manewrowanie w wąskich korytarzach.
Do użytku w środowisku bardzo gęstych regałów, dostępny jest opcjonalny, wytrzymały maszt, który umożliwia składowanie palet na wysokości maksymalnie 12,50 m metrów.

Masz pytania? Napisz do nas


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: