WÓZKI ŚREDNIEGO I WYSOKIEGO POZIOMU PODNOSZENIA DO KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

Seria K wózków do kompletacji zamówień firmy Hyster z podnoszoną kabiną umożliwia operatorom kompletację towarów na średnim i wysokim poziomie.
Dostępne w wersji z szynami lub prowadnicami, wózki serii K zostały zaprojektowane, aby umożliwić jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowych i uzyskanie maksymalnie najlepszego dostępu do towarów.

GŁÓWNE CECHY

Silnik, pompa i silnik sterujący działają w technologii prądu przemiennego.
Modele do wyższych poziomów są wyposażone w boczne bramki, zapewniające ochronę operatorowi oraz kosz dla operatora z możliwością chodzenia po palecie, który zapewnia bezpośredni dostęp do regału.
Dostępny jest szeroki wachlarz niestandardowych opcji szerokości kabiny, przycisków sterowania ładunkiem i wideł, z możliwością chodzenia po widłach

Modele
Hyster K1.0L/M/H

Seria K wózków do kompletacji z podnoszoną kabiną pozwala operatorowi na zbieranie pojedynczych przedmiotów umieszczonych na średnich i dużych wysokościach.

Zobacz produkt

Masz pytania? Napisz do nas


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: