Green Machines jest jednym z najstarszych producentów zamiatarek, którego początki sięgają 1965 roku i naszej pierwszej siedziby w Szkocji. Od pierwszych zamiatarek prowadzonych z wyjątkową zwrotnością po najnowocześniejszą technologię akumulatorową i wodorową obecną w naszych zamiatarkach, firma Green Machines stworzyła rynek, który do dziś pozostaje bezkonkurencyjny. Obecnie działamy z naszych biur w Macedonii Północnej, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA, oferując klientom na całym świecie pełne wsparcie za pośrednictwem naszej szerokiej globalnej sieci dealerskiej. Dzięki naszej ambitnej wizji Green Machines planujemy pozostać na czele gry, wprowadzając nowe technologie produktów na bardzo wymagający rynek czyszczenia terenów zewnętrznych.

Od wielu lat naszym celem jest przyczynianie się do czystszych i bardziej uporządkowanych miast poprzez dostarczanie wydajnych i zaawansowanych zamiatarek. Nasze portfolio obejmuje 7 modeli maszyn, a każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. Oferujemy szeroki wybór, dostarczając rozwiązania czyszczące, którym inni muszą jeszcze dorównać. Wszystkie nasze maszyny są kompaktowe i wystarczająco szybkie, aby umożliwić sprzątanie dowolnego obszaru miejskiego z maksymalną wydajnością, bez obawy, że będą przeszkadzać mieszkańcom. Nasze maszyny są celowo zaprojektowane w sposób, który nie wpływa na normalne codzienne funkcjonowanie nawet najbardziej ruchliwych obszarów w mieście.

NASZA MISJA – ZERO EMISJI

Green Machines zdaje sobie sprawę, że środowisko naturalne Ziemi znajduje się pod silnym wpływem niekontrolowanej działalności człowieka, co zagraża przetrwaniu naszego społeczeństwa i realizacji misji Green Machines. Dążymy do zminimalizowania naszego własnego wpływu i maksymalizacji efektywnego wykorzystania zasobów.
Green Machines dąży do rozwoju i produkcji zrównoważonych zamiatarek w połączeniu z doskonałą wydajnością dla lepszego świata. Nasza wizja jest często daleka od tradycyjnego podejścia, ale jesteśmy dumni, że możemy objąć przywództwo w torowaniu drogi do bez- emisyjnego świata.

Nasza wizja koncentruje się na minimalizowaniu globalnego wpływu poprzez następujące zasady:

  • Pomagamy naszym klientom w zmniejszaniu ich śladu węglowego poprzez korzystanie z naszych ekologicznych produktów.
  • Maksymalizujemy „środowiskową wartość końcową” życia naszych produktów.
  • Współpracujemy z dostawcami, którzy promują zrównoważone praktyki.
  • Uczestniczymy w inicjatywach na rzecz dalszej poprawy zrównoważonej ochrony i zrozumienia wśród naszych pracowników i użytkowników końcowych na całym świecie.
  • Słuchamy głosu klientów.

Oferowane zamiatarki