Hyster

Oferujemy pełen asortyment urządzeń magazynowych, przemysłowych wózków widłowych, wózków do transportu pustych i pełnych kontenerów oraz wózków typu Reach Stacker.

Wózki paletowe

Doskonale sprawdzają się w wielu branżach tj.: przemysł spożywczy, napojowy, chemiczny, farmaceutyczny, elektroniczny, maszynowy, motoryzacyjny, tworzyw sztucznych, tekstylny, w centrach logistycznych, hurtowniach, w transporcie i spedycji.

Wózki wysokiego składowania i do kompletacji

Doskonale sprawdzają się w wielu branżach tj.: przemysł spożywczy, napojowy, chemiczny, farmaceutyczny, elektroniczny, maszynowy, motoryzacyjny, tworzyw sztucznych, tekstylny, przy produkcji i handlu, w centrach logistycznych, hurtowniach, przy pracach komunalnych, przy recyclingu, w portach.

Ciągniki holownicze

Są niezastąpionym, wydajnym i efektywnym ekonomicznie rozwiązaniem w centrach logistycznych, hurtowniach, w transporcie i spedycji.

Wózki elektryczne

Doskonale sprawdzają się w wielu branżach tj.: w przemysł papierniczy, spożywczy, napojowy, chemiczny, farmaceutyczny, elektroniczny, maszynowy, motoryzacyjny, tworzyw sztucznych, tekstylny oraz w produkcji i handlu, w centrach logistycznych, hurtowniach, przy pracach komunalnych, przy recyclingu, w portach, transporcie i spedycji.

Wózki z napędem diesel lub LPG

Sprawdzają się w przemyśle drzewnym, papierniczo-celulozowym, papierniczym, hutniczym, metalowym, spożywczym, napojowym, chemicznym, motoryzacyjnym, materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych i tekstylnych, w centrach logistycznych i handlu, transporcie, spedycji, pracach komunalnych i w recyclingu, w portach, do przeładunku kontenerów.

Wózki o dużych udźwigach, Wózki do pustych i pełnych kontenerów oraz Wózki typu Reachstacker

Doskonale sprawdzają się w wielu branżach tj.: przemysł drzewny, hutniczy, metalowy, materiałów budowlanych, w portach, przy przeładunkach kontenerów oraz w transporcie Intermodalnym zgodnie z normą STAGE IV.

Zobacz również