Gospodarka odpadami

Gama G4, G5 lub G2 oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie zbierania pojemników na śmieci, przedmiotów wielkogabarytowych, odpadów organicznych lub odpadów z gospodarstw domowych.

Dlaczego warto wybrać Goupil do zarządzania odpadami?

Kompaktowy

Ultrakompaktowe rozmiary pojazdów Goupil mają szerokość od 1,10 do 1,50 m, a zmniejszony promień skrętu pozwala dyskretnie i bezpiecznie poruszać się po najwęższych i najbardziej ruchliwych ulicach centrów miast.

Pojazdy Goupil mogą być używane jako „pojazd satelitarny” i działać w obszarach niedostępnych dla tradycyjnych ciężarówek do odbioru odpadów.

Elastyczny i w 100% elektryczny

Idealnie dostosowany do aplikacji Stop & Go, pojazd elektryczny zapewnia ergonomiczne i bezpieczne rozwiązanie dla osób sprzątających ulice. Bez żadnego konkurencyjnego odpowiednika tej wielkości ma ładowność do 1200 kg. Dzięki Goupil zbierać ciężkie odpady, takie jak szkło, odpady wielkogabarytowe lub gruz.

Nasza oferta pojazdów w 100% elektrycznych może być wyposażona w tradycyjne stalowe burty z nadstawkami i siatkami, aluminiowe burty lub gotowe pojemniki na odpady z możliwością wysokiego wysypu.
Od ponad 15 lat Goupil opracowuje niestandardowe pojazdy dla naszych klientów. Dostarczamy kluczowe rozwiązanie integrujące najbardziej wydajne i innowacyjne prace. Nie wahaj się skontaktować z naszymi zespołami w celu spersonalizowanego badania.

Możliwość adaptacji

Goupil jest również doskonałym, w 100% elektrycznym, narzędziem do pielęgnacji terenów zielonych. Może być wyposażony w koła niskociśnieniowe (opony trawnikowe), może być używany na trawnikach i miękkim podłożu. Wiele opcji i urządzeń pozwala również dostosować ten pojazd do pracy agentów: 100% elektryczny zbieracz liści, 100% ciche podlewanie do wczesnoporannej interwencji bez zakłócania spokoju w okolicy...

Stworzony jako przerobiony samochód dostawczy, Goupil jest idealnym partnerem dla ekip zajmujących się konserwacją budynków: malarzy, elektryków lub hydraulików. Jest w 100% elektryczny, a zatem bez gazu i hałasu może z łatwością wjechać do budynku, aby przeprowadzić interwencję jak najbliżej miejsca, w którym jest ona potrzebna. Opracowany wspólnie z firmą Klubb, mamy również Goupil wyposażony w 10-metrową platformę, która oferuje bezpieczne rozwiązanie do pracy na wysokościach.

Dla najbardziej wymagających zastosowań, takich jak czyszczenie graffiti lub konserwacja mebli ulicznych, Goupil może być wyposażony w wysokociśnieniowy agregat wody gorącej lub hydrogumującą płozę. Urządzenie do odchwaszczania gorącą wodą jest również dostępne w wersji w 100% elektrycznej.

Logistyka

Nasze elektryczne pojazdy użytkowe z powodzeniem spełniają wymagania zakładów przemysłowych lub centrów logistycznych. Idealnie nadają się do poruszania się po Twojej firmie dzięki niewielkim rozmiarom i dużej ładowności (do 1,2 tony).

Dowiedz się więcej

Architektura krajobrazu

G4 to idealny pojazd do utrzymania terenów zielonych. Możliwość dostosowania, przyda się w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej