Architektura krajobrazu

G4, G5 lub G2 oferują dedykowane rozwiązania w zakresie utrzymania zieleni: ogrody publiczne, place, parki ...

Dlaczego warto wybrać Goupil do kształtowania krajobrazu?

Opony niskociśnieniowe

Wyposażone w opony niskociśnieniowe, pojazdy Goupil można prowadzić po trawie i miękkiej glebie. Wiele opcji wyposażenia pozwala idealnie dostosować pojazdy do pracy z zielenią.

Różne wyposażenie

W 100% elektryczny system nawadniania, a więc w 100% cichy, umożliwia bardzo wczesną poranną pracę bez ryzyka przeszkadzania okolicznym mieszkańcom.

Goupil wyposażony w odkurzacz do liści, również w 100% elektryczny, dzięki bardzo kompaktowym rozmiarom , pozwala na łatwy przejazd przez wąskie parkowe ścieżki. Dzięki długiemu wężowi ssącemu pracownicy unikną konieczności używania odkurzacza w pobliżu wywrotki.

Pojazdy Goupil mogą być wyposażone w wywrotkę i skrzynię. Ładowność pozwala na transport maszyn (np. kosiarki) i zbieranie odpadów organicznych lub gleby.

Zaprojektowany wspólnie z naszym partnerem Klubb, Goupil wyposażony w 10-metrowy podnośnik koszowy oferuje bezpieczne rozwiązanie do pracy na wysokości: obcinanie i przycinanie drzew i krzewów, utrzymanie pionowych ogrodów i żywych zielonych ścian.

Od ponad 15 lat Goupil produkuje pojazdy na zamówienie dla swoich klientów. Oferujemy rozwiązania „pod klucz” z najbardziej innowacyjnym i wydajnym sprzętem. Skontaktuj się z naszym zespołem, aby spersonalizować zabudowę.

Logistyka

Nasze elektryczne pojazdy użytkowe z powodzeniem spełniają wymagania zakładów przemysłowych lub centrów logistycznych. Idealnie nadają się do poruszania się po Twojej firmie dzięki niewielkim rozmiarom i dużej ładowności (do 1,2 tony).

Dowiedz się więcej

Gospodarka odpadami

Nasza oferta elektrycznych pojazdów użytkowych obejmuje modele dedykowane do zbiórki odpadów.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty

Konsultacje wideo
Konsultacje wideo
Zamknij okno