Architektura krajobrazu

G4, G5 lub G2 oferują dedykowane rozwiązania w zakresie utrzymania zieleni: ogrody publiczne, place, parki ...

Dlaczego warto wybrać Goupil do kształtowania krajobrazu?

Opony niskociśnieniowe

Wyposażone w opony niskociśnieniowe, pojazdy Goupil można prowadzić po trawie i miękkiej glebie. Wiele opcji wyposażenia pozwala idealnie dostosować pojazdy do pracy z zielenią.

Różne wyposażenie

W 100% elektryczny system nawadniania, a więc w 100% cichy, umożliwia bardzo wczesną poranną pracę bez ryzyka przeszkadzania okolicznym mieszkańcom.

Goupil wyposażony w odkurzacz do liści, również w 100% elektryczny, dzięki bardzo kompaktowym rozmiarom , pozwala na łatwy przejazd przez wąskie parkowe ścieżki. Dzięki długiemu wężowi ssącemu pracownicy unikną konieczności używania odkurzacza w pobliżu wywrotki.

Pojazdy Goupil mogą być wyposażone w wywrotkę i skrzynię. Ładowność pozwala na transport maszyn (np. kosiarki) i zbieranie odpadów organicznych lub gleby.

Zaprojektowany wspólnie z naszym partnerem Klubb, Goupil wyposażony w 10-metrowy podnośnik koszowy oferuje bezpieczne rozwiązanie do pracy na wysokości: obcinanie i przycinanie drzew i krzewów, utrzymanie pionowych ogrodów i żywych zielonych ścian.

Od ponad 15 lat Goupil produkuje pojazdy na zamówienie dla swoich klientów. Oferujemy rozwiązania „pod klucz” z najbardziej innowacyjnym i wydajnym sprzętem. Skontaktuj się z naszym zespołem, aby spersonalizować zabudowę.

Logistyka

Nasze elektryczne pojazdy użytkowe z powodzeniem spełniają wymagania zakładów przemysłowych lub centrów logistycznych. Idealnie nadają się do poruszania się po Twojej firmie dzięki niewielkim rozmiarom i dużej ładowności (do 1,2 tony).

Dowiedz się więcej

Gospodarka odpadami

Nasza oferta elektrycznych pojazdów użytkowych obejmuje modele dedykowane do zbiórki odpadów.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty