Nowy standard elektrycznych pojazdów użytkowych

Pojazdy elektryczne Goupil oferują najwyższy komfort i wydajność. Wszystkie elementy pojazdów są dostosowane do poziomu jakości przewyższającego standard rynku. Stalowa rama podwozia zapewnia odporność na deformację i bezkonkurencyjną modułowość. Zawieszenie zapewnia wygodę i doskonałą stabilność także przy maksymalnym ładunku.

Pojazdy Goupil wykorzystują koncepcję modułowego podwozia i oferują niezrównaną wszechstronność.  Modele przystosowują się do każdego zastosowania oferując wyposażenia dostosowane do zbierania śmieci lub odpadów organicznych, utrzymania parków i ogrodów, utrzymania budynku, dostaw i wiele innych.

"Stop & Go" - napęd elektryczny jest idealnie przystosowany do zastosowań “Stop & Go”, czyli zatrzymuj się i pracuj. Pojazdy elektryczne Goupil, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym wykonywaniu zadań kompletacji dostaw; wysokość siedzenia, próg ładunku, dostęp do kabiny i tylnego wyposażenia. Kompaktowe rozmiary elektrycznych pojazdów, nowoczesny design,  doskonała widoczność wokół pojazdu,  to przede wszystkim komfort cichej i bezpiecznej jazdy.  Do pojazdów Goupil można założyć baterie o kilku pojemnościach, aby jak najlepiej dopasować go do potrzeb energetycznych użytkowania.

Do wyboru są 3 przemysłowe baterie trakcyjne (8,6kWh, 11,5kWh, 15,4kWh) i 2 baterie w technologii Litowo-Jonowej (7,2kWh, 12kWh). Niezależnie od wybranej technologii pojazdy wymagają ładowania, ze standardowego gniazda (16A, 220V) - technologia Litowa daje więcej elastyczności i możliwość ładowań częściowych.

Goupil Industrie jest również konstruktorem ich wyposażenia. Zapewnia to doskonałą integrację różnych konfiguracji pojazdu. Całe wyposażenie jest elektryczne (nie ma dodatkowych silników spalinowych) i zoptymalizowane pod względem zużycia energii, wagi i poziom hałasu.