Architektura i bezpieczeństwo

Zawieszony na 4 McPhersonach i zamontowany na 14-calowych kołach, G2 jest swobodny w każdym terenie. Aluminiowa kabina połączona ze stalową ramą nadaje mu lekkości i wyjątkowej wytrzymałości dla tego typu pojazdu. Docenisz jego niezwykle kompaktowy rozmiar (szerokość 1,1 m), który umożliwia dostęp do najwęższych dróg i przejazdów. Standardowo zamontowane pasy bezpieczeństwa i podwójny układ hamulcowy dają poczucie bezpieczeństwa za kierownicą.

Ergonomia

Wsiadanie i wysiadanie z pojazdu nigdy nie było tak łatwe, jak w przypadku G2. Szeroko otwierane drzwi i przestrzeń w kabinie ułatwiają każdą podróż. Przyjazny dla użytkownika, modułowość zabudowy i wydajność urządzeń zapewniających komfort to dobre powody, aby zakupić Goupil G2.

Aplikacje

Planowanie przestrzeni publicznej, utrzymanie budynków, transport pracowników, wybierz G2 i odkryj wszechstronność najbardziej kompaktowego w 100% elektrycznego pojazdu użytkowego w swojej kategorii.

Rozrywka / turystyka

Zazwyczaj używane do transportu sprzętu lub ludzi, oferują ekologiczną i cichą alternatywę, idealną dla miejsc turystycznych.

Dowiedz się więcej

Opieka zdrowotna / hotele / lotniska

Pojazdy Goupil są szeroko stosowane do zarządzania obiektami. Ich rozmiar i technologia elektryczna są idealne do utrzymania zamkniętych miejsc.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty