Goupil przenosi swój projekt na zupełnie nowy poziom

Od stalowego podwozia po układy napędowe, nie zapominając o konstrukcji kabiny, G6 został zaprojektowany tak, aby oferować pojazd użytkowy, który jest wygodny, bezpieczny i solidny. Wybór konstrukcji podłogi kabiny z napędem na przednie koła daje, producentom zabudowy dużą elastyczność i zapewnia bezpieczne trzymanie się drogi.

Wygodny i przyjazny dla użytkownika

Ciesz się niespotykanym poziomem komfortu w pojeździe Goupil! Jako prawdziwy partner biznesowy G6 oferuje doskonałe wrażenia z jazdy, jednocześnie wypełniając swoją podstawową misję: skutecznie wspierać użytkownika w jego codziennej pracy. Panel sterowania ze specyficznymi funkcjami jest łatwo dostępny z fotela kierowcy (podnoszenie / opuszczanie skrzyni ładunkowej, włączanie świateł ostrzegawczych, trójkąt ostrzegawczy …), a także różne ustawienia bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie, kamera tylna…).

Kompleksowy zestaw standardowego wyposażenia

Kabina i pozycja kierowcy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort zarówno kierowcy, jak i pasażerom przez cały dzień pracy.

  • Kolorowy wyświetlacz LCD HD, umożliwia monitorowanie zużycia energii w czasie rzeczywistym i daje dostęp do kluczowych funkcji pojazdu
  • 3 miejsca (kierowca i dwóch pasażerów)
  • Czujnik światła i deszczu, automatyczne włączanie świateł i wycieraczek
  • Wspomaganie kierownicy
  • Schowki
  • Elektryczne szyby i podgrzewane lusterka boczne, elektrycznie regulowane i składane
  • i wiele więcej do odkrycia.

Aplikacje

Tereny zielone, logistyka, gospodarka odpadami ... Goupil G4 może być dostosowany do wielu zastosowań dzięki swojej wszechstronności i modułowości wyposażenia.

Dostawa paczek

Dzięki pojemności ładunkowej do 9 m3 G6 jest idealny jako pojazd dostawczy. Furgon, o ładowności prawie 850 kg i przestrzeni mieszczącej dwie europalety, można łatwo załadować za pomocą wózka widłowego dzięki dwóm drzwiom (bocznym i tylnym). Niski próg i wysoki sufit zapewniają maksymalną ładowność.

Dowiedz się więcej

Architektura krajobrazu

Aby ułatwić mobilność ludzi i sprzętu roboczego, Goupil G6 jest dostępny z hydraulicznym podnośnikiem hakowym. Przenoszenie kontenerów samojezdnych lub innego sprzętu do konserwacji ogrodów i terenów zielonych do różnych lokalizacji będzie znacznie łatwiejsze. Załadunek i rozładunek kontenera jest bezpieczny i całkowicie elektryczny.

Dowiedz się więcej

Wywóz odpadów

Jadąc łatwo i cicho przez centra miast, G6 jest głównym partnerem w zakresie zbierania odpadów, nigdy nie powodując uciążliwości niezależnie od pory dnia. Goupil oferuje szeroką gamę skrzyń na G6, w zależności od pracy i rodzaju odpadów: skrzynia aluminiowa z „klatką”, stalowy pojemnik na odpady luzem, skrzynia na śmieci z wysokim wysypem z lub bez podnośnika koszy.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty