Dostawy kurierskie

Dlaczego warto wybrać Goupil do dostarczania paczek?

Ergonomia

Pojazdy Goupil zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach końcowych, umożliwiając im szybkie wchodzenie i wychodzenie z kabiny oraz pozwalając im łatwo dotrzeć do zawartości furgonetki. Gdy ciężkie paczki są układane w stosy i trzeba je dosięgnąć - czy to z dołu, czy z góry stosu - niezbędna jest odpowiednia wysokość załadunku.

Dzięki naszemu standardowemu wyposażeniu furgonów upewniamy się, że pracujesz na bezpiecznych wysokościach, ponieważ wydajność Twojej pracy sprowadza się do kierowcy.

Kompaktowy

Czasy realizacji skracają się również dzięki kompaktowym wymiarom. Bez zakłócania ruchu, nasze pojazdy poruszając się po mieście docierają na wąskie ulice, ścieżki spacerowe a nawet podziemne parkingi, gdzie inne ciężarówki nie mogłyby dojechać. W połączeniu z bardzo krótkim promieniem skrętu i cichą pracą, dostawy nawet we wczesnych godzinach porannych lub późnych wieczornych są łatwe i przyjazne otoczeniu.

Możliwość dostosowania

Nasze furgony z ramą aluminiową są wysoce konfigurowalne dzięki wewnętrznym wymiarom, półką, przedziałom, otworom drzwi lub określonym projektom dostępnym na życzenie. Dzięki w pełni płaskiej, antypoślizgowej, drewnianej podłodze, możliwości jest bardzo dużo.

Dostawa do ostatniej mili

Chociaż koncepcja Goupil została pierwotnie opracowana z myślą o sprzątaniu obszarów miejskich i terenów zielonych, filozofia była zawsze taka sama: pozwalając na łatwe i szybkie zatrzymanie się i rozpoczęcie pracy w zatłoczonych miejscach.

Stop & Go

Zasada Stop & Go odnosi się również do dystrybucji w mieście, gdzie wydajność i ekonomia są zawsze przedmiotem troski. Dzięki największej na rynku powierzchni ładunkowej/ładowności oraz zastosowaniu prostokątnych furgonetek skrzyniowych o pełnej przestrzeni użytkowej i dostosowanej wysokości załadunku (na wysokość pasa), Goupil oferuje jako standardowe nadwozia furgonetek o pojemności od 1,5 m3 do 6 m3, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby.

EV One-stop shop

Wcześniejsi użytkownicy (DHL, FedEx, La Poste, by wymienić tylko kilka) zauważyli korzyści płynące z zastosowania naszych kompaktowych i solidnych obudów w swoich miejskich uliczkach/zajezdniach, a dziś, dzięki modelom Goupil G2, G4 i G5, EV one-stop shop dla wszystkich paczek i dostaw towarów w Twojej okolicy.

Studium przepadku: Picnic - supermarket internetowy

Od 2015 roku Goupil stał się głównym aktorem w tym segmencie, stając się wyłącznym dostawcą pojazdów Picnic, europejskim numerem 1 w internetowej dystrybucji artykułów spożywczych, z ponad aktualnie 800 modelami G4 we flocie, co podkreśla alchemię naszego lekkiego pojazdu do tak ciężkich zastosowań (3 rundy dziennie, 2 tony dostarczanych artykułów spożywczych, przejeżdżając w sumie do 80 km dziennie na pojazd).

Logistyka

Nasze elektryczne pojazdy użytkowe z powodzeniem spełniają wymagania zakładów przemysłowych lub centrów logistycznych. Idealnie nadają się do poruszania się po Twojej firmie dzięki niewielkim rozmiarom i dużej ładowności (do 1,2 tony).

Dowiedz się więcej

Architektura krajobrazu

G4 to idealny pojazd do utrzymania terenów zielonych. Możliwość dostosowania, przyda się w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej