Architektura i bezpieczeństwo

G4 został zaprojektowany na podstawie wyjątkowo solidnej stalowej ramy, na której zamontowano aluminiową kabinę, a baterie umieszczono pośrodku. Taka budowa zapewnia ładowność ponad 1 tonę i możliwość ciągnięcia przyczepy o masie 1,4t tony. Parametry G4 pozostają bez odpowiednika na obecnym kompaktowym rynku elektrycznym. Wyposażony w zawieszenie McPherson z przodu i resory piórowe z tyłu, podwójny układ hamulcowy, G4 korzysta z doświadczenia Polaris aby zapewnić bezpieczną jazdę.

Ergonomia

Czy Twoja praca wymaga częstego wsiadania i wysiadania z pojazdu? Usiądź w G4 i doceń wysokość siedzenia, przestrzeń kabiny i oświetlenie. Cisza, brak wibracji w połączeniu z komfortowym wyposażeniem (wspomaganie kierownicy, ogrzewanie, klimatyzacja, kamera cofania) pozwalają wykonywać codzienną pracę przy minimalnym zmęczeniu.

Aplikacje

Tereny zielone, logistyka, gospodarka odpadami ... Goupil G4 może być dostosowany do wielu zastosowań dzięki swojej wszechstronności i modułowości wyposażenia.

Logistyka

Nasze elektryczne pojazdy użytkowe z powodzeniem spełniają wymagania zakładów przemysłowych lub centrów logistycznych. Idealnie nadają się do poruszania się po Twojej firmie dzięki niewielkim rozmiarom i dużej ładowności (do 1,2 tony).

Dowiedz się więcej

Architektura krajobrazu

G4 to idealny pojazd do utrzymania terenów zielonych. Możliwość dostosowania, przyda się w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej

Gospodarka odpadami

Nasza oferta elektrycznych pojazdów użytkowych obejmuje modele dedykowane do zbiórki odpadów.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty