Goupil specjalizuje się w sprzęcie w 100% elektrycznym. Zbiornik na wodę został zaprojektowany, aby spełnić wymagania zespołów zajmujących się konserwacją parków i ogrodów / terenów zielonych.

Dlaczego warto wybrać zbiornik na wodę Goupil?

Elektryczny i cichy

Cichy silnik elektryczny pozwala na pracę bez naruszania otoczenia. Dlatego podlewanie we wczesnych godzinach porannych, kiedy jest najbardziej wydajne, nie jest już problemem.

Prosty i praktyczny design

Napełnianie zbiornika ułatwia nakręcana nasadka znajdująca się w górnej części zbiornika, która zawiera również wbudowany filtr oraz boczny wskaźnik poziomu wody. Zbiornik został zaprojektowany tak, aby uniknąć ruchu wody podczas jazdy i zawiera boczny schowek na lancę natryskową, co zapewnia szybkie i łatwe użycie. Wąż z automatycznym nawijaniem ma długość 25 metrów i średnicę 16 mm. Jest zamontowany z tyłu zbiornika tuż nad pompą. Elementy są łatwo dostępne i demontowane, aby ułatwić czynności konserwacyjne. Zbiornik można zdjąć za pomocą wbudowanych uchwytów do podnoszenia lub za pomocą wózka widłowego, za pomocą kieszeni do wózków widłowych z tyłu zbiornika.