Opracowaliśmy szereg pojazdów elektrycznych z zabudową kombinowaną, starając się sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Oferując większą elastyczność, pojedynczy pojazd GOUPIL może być używany do kilku zastosowań. Wyposażony w wywrotkę i myjkę wysokociśnieniową - dowiedz się więcej o Goupil’u - idealnym do konserwacji centrów miast.

Dlaczego warto wybrać wywrotkę w połączeniu z myjką wysokociśnieniową Goupil?

Wywrotka kombinowana Goupil z myjką wysokociśnieniową doskonale nadaje się do zarządzania zbiórką odpadów w Twoim mieście lub na zamkniętym terenie.
Dwa w jednym: jeden pojazd, dwie aplikacje.
Główną zaletą posiadania połączonego pojazdu elektrycznego jest oferowanie bardziej wszechstronnego narzędzia roboczego. Dzięki kombinowanej myjce wysokociśnieniowej możesz zbierać odpady domowe i utrzymywać czystą przestrzeń publiczną. Ta specyficzna konfiguracja pozwala zespołom zajmującym się gospodarką odpadami zaoszczędzić czas i energię bez kompromisów.

Prosty i praktyczny projekt

Podobnie jak standardowa wywrotka, także kombinowana, wyposażona jest w opuszczane i demontowane burty. Różnią się tylko wymiary, ale jeśli problemem jest pojemność, zawsze możesz wybrać pojazd G4L. Taka konstrukcja zapewnia pełne wykorzystanie powierzchni skrzyni ładunkowej i pozwala na łatwy załadunek i rozładunek. Oprócz burt, nasza wywrotka może być wyposażona w skrzynię siatkową lub masywną do załadunku przedmiotów o dużej objętości lub dużych pojemników. Korpus klatki jest szczególnie polecany do konserwacji terenów zielonych lub do zbierania odpadów. Siatkę można również przymocować do korpusu klatki, aby uniknąć utraty jakichkolwiek odpadów podczas jazdy.