Czy poznałeś już nowe litowo-jonowe wózki widłowe Hyster® J2.5-J3.0XNL? Ta seria elektrycznych wózków widłowych, do udźwigu do trzech ton, jest w czołówce innowacji, zaprojektowany na bazie w pełni zintegrowanej i oszczędzającej miejsce baterii litowo-jonowej.

Zastosowania, które wymagają wysokich standardów higieny, takie jak żywność, napoje i zastosowania farmaceutyczne, mogą szczególnie skorzystać z połączenia „czystej” energii litowo-jonowej z wytrzymałością wózka widłowego Hyster®. Jednak bezemisyjne wózki podnośnikowe Hyster® J2.5-3.0XNL są dobrze przystosowane do szerokiej gamy zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które wymagają wysokiej wydajności, elastyczności ładowania i zerowej konserwacji.

Energooszczędny wózek widłowy Hyster®
Nowe wózki widłowe Hyster® J2.5-3.0XNL oferują szybki czas ładowania, zaledwie w jedną lub dwie godziny, co pomaga wydłużyć czas pracy operacyjnej. Okazjonalne ładowanie może być łatwo wbudowane w schematy pracy, bez negatywnego wpływu na żywotność baterii. Zewnętrzne gniazdo ładowania umożliwia szybkie i łatwe podłączenie, a proces wymiany akumulatora nie jest konieczny.

Akumulatory bezobsługowe
W przeciwieństwie do swoich kwasowo-ołowiowych odpowiedników, akumulatory litowo-jonowe nie wymagają konserwacji. Nie trzeba ich napełniać wodą, czyścić ani wyrównywać. Ponadto technologia litowo-jonowa eliminuje z pracy kwas, wycieki, opary i gazy.

Konstrukcja z otwartą przestrzenią
Innowacyjna konstrukcja wózków widłowych Hyster® serii J2.5-3.0XNL pomaga również uwolnić przestrzeń w kabinie operatora, maksymalizując komfort i wygodę, aby umożliwić wysoką produktywność. Obniżony fotel i płyta podłogowa umożliwiają łatwe wsiadanie i wysiadanie z wózka, a przesunięty środek ciężkości poprawia jakość jazdy i usprawnia prowadzenie wózka na zakrętach. Precyzyjna obsługa pomaga zwiększyć produktywność, nawet w trudnych warunkach.

Nagrodzony wózek widłowy.
Hyster® J3.0XNL został niedawno wyróżniony nagrodą GOOD DESIGN za stworzenie przełomowego nowego wózka widłowego z przeciwwagą, zaprojektowanego z oszczędzającą miejsce, w pełni zintegrowaną baterią litowo-jonową. Został również uznany za finalistę nagrody IFOY AWARD 2020 (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year).

Usprawnij swoją pracę dzięki rozwiązaniom litowo-jonowym Hyster®.
Seria J2.5-J3.0XNL jest wyposażona w technologię, która koncentruje się na usprawnianiu operacji i branży transportu wewnętrznego, co czyni ją potężnym dodatkiem do rodziny wózków widłowych Hyster®.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, czy rozwiązania litowo-jonowe mogą być dobrym rozwiązaniem dla wymagań Twojej aplikacji.

Katarzyna Blog