GAMA WÓZKÓW WIDŁOWYCH Z PRZECIWWAGĄ O DUŻYM UDŹWIGU JEST WŁAŚCIWYM ROZWIĄZANIEM DO TEGO TRUDNEGO ZASTOSOWANIA

Nowoczesne metody budowy opierają się w dużym stopniu na prefabrykatach betonowych, co pozwala skrócić czas budowy, promować zrównoważony rozwój i obniżyć koszty. Płyty stropowe, elementy ścienne i elementy schodów są produkowane w fabryce i montowane na miejscu, tworząc solidne konstrukcje, idealne dla wszystkich powtarzających się projektów komórkowych.

Ze względu na rozmiary, kształt i ciężar takich elementów, proces obróbki prefabrykatów może stanowić wyzwanie dla wózka widłowego i jego eksploatacji, ale istnieje wiele rozwiązań Hyster®.
Jedną z popularnych opcji jest trzpień do wideł, wielokrotnego użytku, montowany na trwałym wózku widłowym Hyster® , który zapewnia szerszą podstawę do transportu elementów betonowych o długości ponad 6 metrów, takich jak duże, ciężkie płyty. Oprzyrządowanie dodatkowe pomaga również poprawić stabilność, co z kolei zmniejsza obciążenie samego wózka i przyczynia się do większego komfortu pracy operatora.

Ponadto dostępne są również inne urządzenia, takie jak solidny wózek z podwójnymi lub widłami oraz spreader’y do obsługi szerokich płyt betonowych i innych prefabrykatów.