Przemysł

Dzięki swojej solidności i ergonomii, 100% elektryczne pojazdy użytkowe GOUPIL ugruntowały swoją pozycję w większości dużych obiektów przemysłowych jako pojazdy referencyjne wewnątrzzakładowe (przemysł samochodowy, zakłady petrochemiczne, hutnictwo, aeronautyka.....).

Korzyści płynące z wykorzystania pojazdów elektrycznych Goupil dla przemysłu.

Przejrzysty i bezpieczny

Pojazdy G2 i G4 mogą z powodzeniem zastąpić małe pojazdy użytkowe na benzynę lub olej napędowy do transportu personelu. Niewielkie rozmiary, brak hałasu i emisji spalin umożliwiają dostęp do budynków i możliwość interwencji tuż obok łańcucha produkcyjnego.

Możliwość adaptacji

Robiona na zamówienie lub standardowa wersja skrzyni ładunkowej ma zastosowanie przede wszystkim do ekip technicznych (na przykład: elektryków, konserwatorów klimatyzacji...) Wersja wywrotki z pierścieniami ściągającymi jest idealna do przenoszenia dużych ładunków (ładowność do 1.230 kg).
W bardziej specjalistycznych czy wymagających zadaniach pojazdy elektryczne Goupil mogą być wyposażone, w dźwigi zapewniające maksymalne bezpieczeństwo obsługi, podnośnik tylny do transportu rolek lub kosz do pracy na wysokości. Wszystkie to urządzeni są w 100% sterowane elektrycznie.

Efektywność kosztowa

Wybór pojazdów o napędzie elektrycznym czy też przejście na całą ich flotę, przyniesie wiele korzyści. Oszczędzi konieczność zarządzania kartami paliwowymi, kosztownych napraw związanych z użytkowaniem silników spalinowych (wtryskiwacze, filtry cząstek stałych, sprzęgło) i w znacznym stopniu ograniczy ryzyko korzystania ze służbowych pojazdów poza zakładem pracy.

Architektura krajobrazu

G4 to idealny pojazd do utrzymania terenów zielonych. Możliwość dostosowania, przyda się w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej

Gospodarka odpadami

Nasza oferta elektrycznych pojazdów użytkowych obejmuje modele dedykowane do zbiórki odpadów.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty