Z naszej szerokiej gamy wyposażenia wywrotka jest jednym z najczęstszych zastosowań w elektrycznych pojazdach użytkowych Goupil.

Dlaczego wybrać wywrotkę Goupil?

Wywrotka ceniona jest ze względu na swoją wszechstronność, oferuje wiele możliwości:

  • Odbiór dużych przedmiotów,
  • Odbiór śmieci z małych koszy jak i śmieci segregowanych,
  • Zbieranie odpadów zielonych, takich jak gałęzie, liście czy skoszona trawa,
  • Transport materiałów budowlanych,
  • Transport narzędzi roboczych, takich jak kosiarki, wykaszarki,
  • Transport paczek, skrzynek, itp…

Prosty i praktyczny projekt

Wywrotka Goupil jest wyposażona w otwierane aluminiowe burty, które są również zdejmowane. Taka konstrukcja zapewnia pełne wykorzystanie powierzchni skrzyni ładunkowej i pozwala na łatwy załadunek i rozładunek. Oprócz burt podstawowych, wywrotka może być wyposażona w klatkę wykonaną z metalowej siatki lub pełnych nastawek do załadunku przedmiotów o dużej objętości lub dużych pojemników. Korpus klatki jest szczególnie polecany do konserwacji terenów zielonych lub do zbierania odpadów. Do korpusu klatki można również przymocować siatkę, która zatrzymuje zielone odpady wewnątrz skrzyni ładunkowej podczas jazdy.

 

Wszechstronna i elastyczna

Wywrotka Goupil jest bardzo popularna ze względu na swoją wszechstronność. Zamontowanie 500-litrowego zbiornika na wodę z systemem nawadniania i / lub myjką wysokociśnieniową zajmuje tylko kilka minut. Ten wielofunkcyjny model jest idealny do codziennej konserwacji, transportu, podlewania lub czyszczenia.