Zarządzanie obiektami / Uniwersytety

Ze względu na swoją solidność i ergonomię, w 100% elektryczne pojazdy Goupil, mają zastosowanie w wielu pracach konserwacyjnych na terenach przemysłowych, w ośrodkach wypoczynkowych i parkach rozrywki, a także na uniwersytetach.

Dlaczego warto wybrać Goupil do prac konserwacyjnych?

G2 i G4 mogą w korzystny sposób zastąpić samochody golfowe lub małe pojazdy użytkowe z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi, w których mogą pracować Twoje zespoły. Niewielkie rozmiary oraz brak hałasu i emisji gazów umożliwiają wejście do budynków i ustawienie się jak najbliżej miejsca interwencji.
W wersji furgonetki, która jest zamontowana lub standardowa, pojazdy Goupil mogą zostać przekształcone w skrzynkę narzędziową na kołach, która może pomieścić do 1 tony sprzętu (klimatyzator, sprężarka, itp.).
W przypadku najbardziej wymagających zastosowań, Goupil może być wyposażony w dźwig do bezpiecznego przenoszenia, klapę tylną do transportu rolek lub platformę do pracy na wysokości.
Wszystkie te urządzenia pracują w 100% trybie elektrycznym.

Ekonomiczny

Wybór floty pojazdów elektrycznych na potrzeby własne uwolni cię od konieczności zarządzania kartami paliwowymi, wysokich kosztów utrzymania związanych z użytkowaniem silników spalinowych o niskim zapotrzebowaniu (wtryskiwacz, FAP, sprzęgło, itp.) i znacznie zmniejszy ryzyko wykorzystania pojazdów poza zakładem.

Elektryczny i przystosowywalny

Jeśli chodzi o najprostsze zadania, takie jak przenoszenie narzędzi lub przemieszczanie się z miejsca na miejsce, kompaktowe pojazdy elektryczne Goupil G2 i G4 okazują się być najlepszymi partnerami dzięki małej powierzchni, odpowiedniej ładowności i szerokiemu zakresowi wyposażenia.
Jeśli potrzebujesz rozszerzyć zakres zastosowań na ogrodnictwo i sprzątanie, nasze wbudowane elektryczne myjki wysokociśnieniowe i rozwiązania do podlewania pozwolą Ci być wszechstronnym w terenie bez utraty wydajności.
W przypadku bardziej specyficznych zastosowań, takich jak zbieranie pojemników, przewiezienie ich do miejsca składowania odpadów lub wysokiej wywrotki, aby zapewnić, że odpady pozostaną w jednym miejscu aż do ostatecznego rozładunku.
Bez względu na wielkość terenu, mamy do dyspozycji szeroką gamę akumulatorów ołowiowo-kwasowych i litowych, a zasięg nie stanowi żadnego problemu.
Niektóre z najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie (Cambridge, Oxford, Manchester, Bordeaux itp.) polegają na Goupilu, dlaczego nie miałbyś skorzystać również Ty? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Architektura krajobrazu

G4 to idealny pojazd do utrzymania terenów zielonych. Możliwość dostosowania, przyda się w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej

Gospodarka odpadami

Nasza oferta elektrycznych pojazdów użytkowych obejmuje modele dedykowane do zbiórki odpadów.

Dowiedz się więcej

Powiązane produkty