SERIA MLT

Ładowarki teleskopowe rolnicze i rolno-przemysłowe

Opcje dostępne TYLKO w serii NewAg XL
Firma Manitou opracowała szereg przełomowych innowacji, które poprawiają komfort pracy, zwiększają osiągi ładowarki teleskopowej i podnoszą ekonomiczność.

-54% drgań fotela
dzięki adaptacyjnej amortyzacji

Easy Steps
Kabina z łatwym wejściem

 

-40%mniej obrotów kierownicy
Komfortowy układ kierowniczy

Zestaw kamer SafeView
Dla zwiększenia bezpieczeństwa 

+10 większa wydajność
HighView kamera

Joystick JSM
Większa ergonomia pracy

Inteligentna hydraulika
to  mniejsze zmęczenie operatora

Hydraulika regeneracyjna
Zmniejszenie zużycia paliwa

Ecostop
oszczędność -1500 €/rocznie

Automatyczny system smarowania
Mniej awarii maszyny

MLT 841 / MLT 1041

Manitou wprowadza na rynek gamę NewAg XL, przeznaczoną specjalnie do intensywnych zastosowań.

Maszyny te przeznaczone są głównie dla dużych gospodarstw rolnych (uprawy mieszane, zbożowe, biogazowe), rolniczych przedsiębiorstw pracy, spółdzielni i agrobiznesu.

Dzieląc to samo DNA z istniejącymi modelami NewAg, gama NewAg XL została zaprojektowana tak, aby oferować jeszcze większy komfort, wydajność i oszczędność.

Również seria NewAg XL posiada wszystkie elementy wyposażenia oraz nowy poziom wykończenia Platinum.

Niezrównane doświadczenie użytkownika dla wymagających klientów

 • Więcej komfortu
 • Więcej wydajności
 • Większa wydajność kosztowa

Różne poziomy wykończenia
Oprócz trzech standardowych poziomów wykończenia (Classic, Premium, Elite), odkryj nowy poziom wykończenia dostępny tylko w serii NewAg XL.

Platinum: Najwyższa jakość wykończenia
Wykończenie Platinum łączy w sobie wszystkie najnowsze innowacje Manitou, aby zapewnić jeszcze większy komfort, wydajność i efektywność kosztową..

Adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne fotela z ogrzewaniem
Hydrauliczna blokada mocowania
Przednie światła drogowe Led
Kamera HighView Komfortowy układ kierowniczy (css)
System automatycznego smarowania
Ecostop

DLA KOMFORTU XL

 • Najcichsza kabina = 69 DB (A).
 • Zoptymalizowana widoczność przez dach i jednoczęściową szybę przednią
 • Nowy zestaw adaptacyjnego zawieszenia pneumatycznego: - 54 % drgań. Twoje zmęczenie jest mniejsze!

Jakość pracy jest lepsza!

Możesz unikać problemów mięśniowo-szkieletowych

DLA WYDAJNOŚCI XL

 • Silnik osiąga maksymalny moment obrotowy 602 Nm przy 1500 obr/min, co stanowi wzrost o 12 %!
 • Zdolność trakcyjna 32 tony. Idealnie nadaje się do pracy w rolnictwie.
 • Pojemność zbiornika paliwa została zwiększona, dzięki czemu oszczędzasz 13%.

Zwiększ wydajność swojej maszyny!

Masz kontrolę nad zużyciem paliwa

DLA EFEKTYWNOŚCI KOSZTOWEJ XL

 • Oszczędzasz 11% paliwa dzięki wydajnemu silnikowi.
 • Łatwy dostęp do wszystkich podzespołów. Oszczędzasz czas!
 • Aplikacja Connected machine! Zachowaj kontrolę nad maszyną przez cały czas!

Dbamy o redukcję kosztów TCO*

Ułatwianie pracy jest naszym priorytetem.

*Całkowity koszt posiadania

NASZA INNOWACJA

Łatwe wejście - Easy step

Firma Manitou opracowała innowacyjne rozwiązanie w celu poprawy komfortu obsługi swoich podnośników teleskopowych dla rolnictwa: Easy Step. Ten zakrzywiony próg podłogowy, zintegrowany z szerokością maszyny, umożliwia bezpieczne opuszczenie kabiny dzięki optymalnej widoczności na stopień. Ta innowacja pozwala również operatorowi wejść do kabiny z wyprostowanymi plecami, co zmniejsza zmęczenie ramion i lędźwi.

Rolnicy pracują w często wymagających warunkach. Średnio operator wchodzi do kabiny i wychodzi z niej 10 do 30 razy dziennie. Prowadzi to do zmęczenia pleców przy wchodzeniu do kabiny (wygięte plecy) i ryzyka upadku przy wychodzeniu z kabiny.

Firma Manitou opracowała szereg innowacyjnych systemów w swoich maszynach, aby zmniejszyć to ryzyko i poprawić codzienny komfort pracy.

Jednym z takich rozwiązań jest Easy Step. Jest to zakrzywiona podłoga zintegrowana z maszyną. Dzięki tej innowacji, operator korzysta z optymalnej i bezpiecznej widoczności podczas wsiadania i wysiadania z platformy.

Dzięki Easy Step, Twoja ładowarka teleskopowa Manitou (MLT) zyskuje na komforcie! Możesz pracować każdego dnia w najlepszych warunkach i ograniczyć na dłuższą metę schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego pleców. Opcja ta pozwala również na łatwiejsze korzystanie z maszyny zarówno w dzień jak i w nocy, nawet gdy widoczność nie jest optymalna dzięki oświetleniu Easy Step.

ZALETY OPCJI EASY STEP COMFORT

Easy Step ma kilka zalet w codziennym użytkowaniu:

 • Większe bezpieczeństwo: Easy Step znacznie zmniejsza ryzyko upadku.
 • Mniejsze zmęczenie: wchodzisz i wychodzisz z kabiny z prostymi plecami dzięki zakrzywionej podłodze, co zmniejsza zmęczenie i obciążenie pleców (odcinek lędźwiowy).
 • Większa ergonomia: Twoja pozycja za kierownicą jest teraz jeszcze bardziej praktyczna i funkcjonalna.

Zespoły Manitou opracowały kilka innych systemów o wysokiej wydajności, które mogą poprawić komfort pracy z ładowarkami teleskopowymi MLT: inteligentny adaptacyjny układ wspomagania kierownicy (APS) zmniejszający zmęczenie ramion, łokci i nadgarstków, pneumatyczny fotel z adaptacyjnym zawieszeniem ograniczający ból w dolnej części pleców, pakiet kamer SafeView zapewniający doskonałą widoczność 360 stopni z kabiny kierowcy...

W Internecie można również znaleźć wszystkie najnowsze innowacje stworzone przez Manitou w celu poprawy wydajności i TCO (całkowitego kosztu posiadania) rolniczych podnośników teleskopowych.

Zestaw kamer SafeView

Poznaj system Manitou zapewniający 360-stopniową widoczność z kabiny ładowarki teleskopowej. Kompatybilny z ładowarkami teleskopowymi MLT, innowacyjny pakiet kamer SafeView zapewnia komfort widzenia niezbędny do wydajnej pracy i znacznie zmniejsza ryzyko kolizji z pieszymi i/lub budynkami w gospodarstwie.

PAKIET KAMER SAFEVIEW; PANORAMICZNA WIDOCZNOŚĆ 360°\

Podczas obsługi ładowarki teleskopowej Manitou do zastosowań rolniczych (MLT) musisz mieć możliwość obserwacji otoczenia zewnętrznego i transportowanych ładunków. W ten sposób można efektywnie wykonywać pracę i zapewnić pełne bezpieczeństwo wokół pojazdu. Jednak uzyskanie dobrej widoczności zza kierownicy maszyny MLT nie jest łatwe: czy to z prawej strony, czy z tyłu podnośnika teleskopowego, duże rozmiary maszyny tworzą martwe pola, które uniemożliwiają uzyskanie optymalnej widoczności.

Rozwiązanie w postaci pakietu kamer SafeView zostało zaprojektowane, aby rozwiązać ten problem! Dzięki dwóm kamerom umieszczonym po prawej i z tyłu ładowarki teleskopowej, ten innowacyjny system zapewnia panoramiczny widok 360 stopni z kabiny kierowcy.

Dzięki naszemu najnowocześniejszemu rozwiązaniu nie musisz się już odwracać, aby wykonać manewr. Przez cały czas masz idealną widoczność, co pomaga Ci transportować ładunki i obsługiwać je w optymalnych warunkach bezpieczeństwa i komfortu. Wykorzystaj to w pełni i zyskaj na wydajności! Pakiet kamer SafeView jest kompatybilny z wieloma rolniczymi ładowarkami teleskopowymi MLT. Sprawdź kompatybilność swojej maszyny i skontaktuj się z dealerem Manitou.

Dzięki panoramicznemu widokowi 360 stopni, pakiet kamer Manitou SafeView oferuje wiele korzyści dla Ciebie jako profesjonalisty w rolnictwie:

 • Optymalne bezpieczeństwo: 360-stopniowa widoczność z kabiny, bez martwych punktów. Ryzyko kolizji jest bardzo mało prawdopodobne.
 • Łatwa obsługa: automatyczne włączanie tylnej kamery na wyświetlaczu kabiny podczas cofania.
 • Wysoka precyzja: bardziej precyzyjne widzenie dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED do pracy w dzień i w nocy
 • Maksymalny komfort: redukcja problemów mięśniowo-szkieletowych związanych z nieprawidłową postawą spowodowaną słabą widocznością.
 • Wytrzymała konstrukcja, która przetrwa próbę czasu: kamery są wodoodporne (IP69K) i kompatybilne z myciem wysokociśnieniowym.
 • Manitou oferuje kilka innych innowacji w MLT, aby poprawić codzienny komfort: inteligentny adaptacyjny system wspomagania kierownicy (CSS) zmniejszający zmęczenie ramion, łokci i nadgarstków, fotel pneumatyczny z adaptacyjnym zawieszeniem ograniczający ból w odcinku lędźwiowym, zakrzywiona podłoga z systemem Easy step zabezpieczającym wchodzenie i schodzenie z kabiny kierowcy i wiele innych.

W Internecie można również znaleźć wszystkie najnowsze innowacje stworzone przez Manitou w celu poprawy wydajności i TCO (całkowitego kosztu posiadania) rolniczych ładowarek teleskopowych.
Twój dealer Manitou jest do Twojej dyspozycji każdego dnia, aby przedstawić Ci system widoczności 360 stopni z pakietem kamer SafeView. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i skorzystaj ze spersonalizowanego wsparcia dostosowanego do Twoich konkretnych potrzeb.

Inteligentna hydraulika

Firma Manitou opracowała kilka inteligentnych układów hydraulicznych, aby zoptymalizować wydajność hydrauliczną swoich ładowarek teleskopowych dla rolnictwa. Zwiększ wydajność podczas operacji przeładunkowych i ogranicz zmęczenie spowodowane powtarzającymi się ruchami dzięki innowacjom Manitou.

WYDAJNE ROZWIĄZANIA HYDRAULICZNE DLA ROLNICZYCH PODNOŚNIKÓW TELESKOPOWYCH

Rolnicy często muszą radzić sobie w trudnych warunkach pracy. Podczas operacji załadunku i rozładunku, powtarzające się ruchy wykonywane przez kilka godzin dziennie mogą powodować zmęczenie nerwów i mięśni, co ma wpływ na zdrowie i obniża wydajność. Inteligentne rozwiązania hydrauliczne Manitou zostały zaprojektowane z myślą o rozwiązaniu tych problemów. Poprawa wydajności ładowarek teleskopowych MLT Nowy system "Stick and Boom" zmniejsza liczbę powtarzających się ruchów i zapewnia większą produktywność.

Inteligentna hydraulika Manitou składa się z 3 rozwiązań:

 • Szybkie podnoszenie: to rozwiązanie umożliwia dwa zsynchronizowane ruchy (podnoszenie wysięgnika i wysuwanie teleskopu) w celu podniesienia ładunku w pionie. Bardzo praktyczne przy przenoszeniu bel słomy.
 • Powrót do ładunku: to rozwiązanie automatycznie zarządza wszystkimi ruchami (kąt mocowania, kąt wysięgnika i cofnięcie teleskopu), aby powrócić do zapisanej pozycji roboczej zdefiniowanej przez operatora. Idealne do załadunku materiałów sypkich.
 • Otrząsacz wiadra: to rozwiązanie uruchamia automatyczną sekwencję 4 potrząśnięć w celu usunięcia lepkiego materiału z wiadra. Bardzo przydatne przy załadunku obornika.

Te rozwiązania znacznie poprawiają komfort użytkowania i wydajność Twoich rolniczych ładowarek teleskopowych. Zoptymalizuj swoje działania, zmniejsz zmęczenie i zwiększ wydajność!

ZALETY NASZYCH ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU INTELIGENTNEJ HYDRAULIKI

Inteligentne rozwiązania hydrauliczne Manitou ułatwiają rolnikom każdej wielkości pracę związaną z transportem materiałów. Obecnie spełniają one dokładnie ich wymagania w zakresie wydajności i komfortu:

 • Zwiększona produktywność: automatyczne zarządzanie kilkoma jednoczesnymi działaniami wpływa na Twoją codzienną wydajność i poprawia produktywność Twojego gospodarstwa.
  Mniejsze zmęczenie: dzięki systemowi jednoczesnych ruchów, wykonują Państwo mniejszą liczbę powtórzeń podczas operacji załadunku/rozładunku. Ta redukcja ruchów ogranicza zmęczenie nerwowe i zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego.
 • Łatwość obsługi: tylko 1 czynność na joysticku jest konieczna do wykonania 3 ruchów hydraulicznych; powrót do pamięci pozycji roboczej (powrót do załadunku) odbywa się automatycznie, co pozwala operatorowi skoncentrować się na wykonywanej czynności.

Manitou oferuje kilka innych rozwiązań, które poprawiają wydajność ładowarki teleskopowej MLT i zwiększają codzienny komfort pracy: HighView Camera, aby widzieć bezpośrednio do przyczepy, Hydraulika regeneracyjna, aby zwiększyć prędkość ruchów hydraulicznych przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa, Joystick JSM na pływającym podłokietniku....

Hydraulika regeneracyjna

Zwiększ wydajność swojej ładowarki teleskopowej dzięki rozwiązaniu Regenerative Hydraulics Manitou! Te innowacje zwiększają szybkość ruchów hydraulicznych, zmniejszają zużycie paliwa i ograniczają emisję hałasu. Skorzystaj z tego, aby zyskać na produktywności i komforcie użytkowania!

ZWIĘKSZENIE PRODUKTYWNOŚCI DZIĘKI ROZWIĄZANIU HYDRAULIKI REGENERACYJNEJ

Prace związane z przenoszeniem materiałów w intensywnych zastosowaniach zazwyczaj wiążą się ze znacznym zużyciem paliwa i zanieczyszczeniem hałasem, a w niektórych bardzo wymagających zastosowaniach rolniczych, maszyny czasami nie pozwalają na ruchy hydrauliczne wystarczająco szybko, aby zoptymalizować wydajność operacji.
Rozwiązanie Regenerative Hydraulics firmy Manitou zostało zaprojektowane w celu rozwiązania tych dwóch problemów. Zwiększa ono prędkość ruchów hydraulicznych, zmniejsza zużycie paliwa i jednocześnie ogranicza emisję hałasu.

Jak działa nasze rozwiązanie hydrauliki regeneracyjnej:

 • System wykorzystuje zawór sterowany pilotem do opuszczania wysięgnika teleskopowego za pomocą siły grawitacji, niezależnie od prędkości obrotowej silnika. Nie trzeba przyspieszać na pełnym gazie, aby zwiększyć prędkość opuszczania!
 • Nadmiar oleju, który nie jest wykorzystywany do opuszczania wysięgnika, może zostać użyty do przyspieszenia innych ruchów hydraulicznych (kopanie/ wysypywanie, teleskopowanie).

Ta innowacja pozwala nam oferować ładowarki teleskopowe rolnicze o wydajności, która nadal nie ma sobie równych na rynku. Zwiększ swoją produktywność i zredukuj zmęczenie spowodowane hałasem silnika!

ZALETY NASZEGO ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU HYDRAULIKI REGENERACYJNEJ

Rozwiązanie hydrauliki regeneracyjnej ułatwia codzienne czynności załadunku/rozładunku. Jego liczne zalety zwiększają wydajność, rentowność i komfort pracy:

 • Zwiększona wydajność: zwiększona prędkość ruchów hydraulicznych (do 100 l/min); możesz pracować szybciej.
 • Wydajność energetyczna: Twoja maszyna zużywa o 5% mniej paliwa
 • Zmniejszona emisja hałasu: redukcja hałasu silnika. Zyskujesz komfort w codziennej pracy i ograniczasz zmęczenie.

Nasze rozwiązanie Regenerative Hydraulics optymalizuje wydajność Twojej ładowarki teleskopowej! Odkryj wszystkie innowacje, które mogą poprawić Twoją wydajność i komfort użytkowania: HighView Camera, aby widzieć bezpośrednio do przyczepy, Intelligent Hydraulics, aby zwiększyć Twoją produktywność dzięki automatycznym, jednoczesnym ruchom hydraulicznym, Joystick JSM na pływającym podłokietniku...

Joystick JSM Auto Power

Zoptymalizuj pracę swojej rolniczej ładowarki teleskopowej MLT dzięki funkcji JSM Auto Power Joystick. Ta innowacja Manitou jest idealna do zmniejszenia zużycia paliwa oraz, w niektórych przypadkach, do zmniejszenia zmęczenia mięśni nóg. Odkryj jak działa ten innowacyjny system!

CO TO JEST AUTO POWER JOYSTICK?

Firma Manitou nieustannie dąży do poprawy komfortu i wydajności swoich urządzeń transportu bliskiego. Dzisiaj, grupa dodaje nową funkcję do swojego słynnego joysticka JSM: JSM Auto Power.

W jakim celu?

W przekładniach hydrostatycznych i bezstopniowych, pedał przyspieszenia działa jednocześnie na prędkość ruchów hydraulicznych i prędkość jazdy maszyny. Ten "podwójny efekt" może być niewygodny / nieproduktywny, gdy pożądana jest zarówno wysoka prędkość hydrauliczna jak i niska prędkość jazdy. JSM Auto Power Joystick może rozwiązać ten problem.

Jak działa ten system?

To urządzenie zostało zaprojektowane w celu automatycznej regulacji prędkości obrotowej silnika zgodnie z zapotrzebowaniem operatora na moc hydrauliczną na joysticku JSM (Joystick Switch & Move). Poprzez bezpośrednie sterowanie prędkością silnika, funkcja JSM Auto Power dostosowuje wymagania dotyczące mocy hydraulicznej zgodnie z zapotrzebowaniem operatora, zapewniając właściwą prędkość silnika dla właściwej potrzeby we właściwym czasie. Ta wysoce intuicyjna funkcja ułatwia prace manipulacyjne, zmniejsza zużycie paliwa, a także obniża poziom hałasu generowanego przez maszynę.
Przykład zastosowania: Aby podnieść wysięgnik ładowarki teleskopowej, zwykle trzeba pociągnąć joystick do tyłu i użyć pedału przyspieszenia, aby zwiększyć prędkość obrotową silnika. Dzięki funkcji JSM Auto Power, joystick JSM natychmiast wyczuwa zapotrzebowanie hydrauliczne i automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika, aby zapewnić dostosowany i precyzyjny ruch.
Funkcja JSM Auto Power jest dostępna we wszystkich podnośnikach teleskopowych Manitou spełniających normy emisji spalin Stage 5 i wyposażonych w przekładnię M-Varioshift (V) lub M-Vario Plus (V+).

JAKIE SĄ ZALETY JOYSTICKA AUTO POWER?

Ta innowacja Manitou oferuje szereg korzyści dla użytkowników rolniczych podnośników teleskopowych:

 • Oszczędność paliwa: do -12,5% zużycia paliwa.
 • Wydajność: funkcja JSM Auto Power jest całkowicie niezależna od prędkości jazdy maszyny sterowanej pedałem przyspieszenia.
 • Mniejsze zmęczenie nóg: brak konieczności zwalniania / hamowania w wielu przypadkach użycia (ładowanie luzem i obornika, przenoszenie bel ...)

Manitou opracował kilka innych systemów mających na celu zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania (TCO) rolniczych ładowarek teleskopowych MLT oraz redukcję emisji zanieczyszczeń: system Ecostop, system automatycznego smarowania, Ecomode...

Automatyczny system smarowania (AGS)

Uprościcie Państwo czynności konserwacyjne swoich maszyn dzięki automatycznemu systemowi smarowania (AGS) firmy Manitou! Eliminując konieczność smarowania ręcznego, to innowacyjne urządzenie smaruje krytyczne elementy Twoich rolniczych ładowarek teleskopowych. Skorzystaj z tego inteligentnego systemu, aby skrócić czas przestoju pojazdu i zoptymalizować jego konserwację.

CO TO JEST AUTOMATYCZNY UKŁAD SMAROWANIA (AGS)?

Jak wszystkie maszyny hydrauliczne, rolnicza ładowarka teleskopowa Manitou musi być regularnie konserwowana. Konserwacja zapobiegawcza obejmuje operacje smarowania. Czynności te mogą być długie i skomplikowane, powodując przestój maszyny i stratę czasu na produkcję. Ponadto, niektóre punkty smarowania są często trudno dostępne.
Automatyczny układ smarowania został zaprojektowany w celu wyeliminowania konieczności smarowania ręcznego. Upraszcza on konserwację podnośnika teleskopowego poprzez automatyczne smarowanie podwozia lub zespołu podwozia i głowicy wysięgnika (w zależności od modelu). Dzięki AGS ważne podzespoły maszyny (siłowniki, osie itp.) są również optymalnie smarowane.

Jak działa ten system?

Aby działać, AGS jest wyposażony w alarm niskiego poziomu smaru, alarm pustego zbiornika i zawór nadciśnieniowy. W przypadku wykrycia braków uruchamia on automatyczny system smarowania. Oznacza to, że nie trzeba już samemu zajmować się tym zadaniem i można je spokojnie powierzyć urządzeniu. Inteligentny system AGS jest w stanie nanieść odpowiednią ilość smaru w odpowiednim miejscu i czasie.
Kilka modeli wózków MLT jest kompatybilnych z systemem AGS. Zapytaj swojego dealera Manitou o możliwość skorzystania z nich!

ZALETY AUTOMATYCZNEGO UKŁADU SMAROWANIA

Dzięki automatycznemu układowi smarowania (AGS) użytkownicy rolniczych podnośników teleskopowych korzystają z wielu zalet:

 • Wydajność: w przeciwieństwie do innych automatycznych urządzeń smarujących dostępnych na rynku, AGS oferuje 3 oddzielne obwody smarowania z programem niezależnym od ilości smaru dostarczanego w każdym cyklu.
 • Niezawodność: stosunkowo niskie ciśnienie robocze przy ograniczonej liczbie bloków dystrybucyjnych
 • Kontrola wydajności: ostrzeganie w kabinie o niskim poziomie smaru i pustym zbiorniku, kontrola obrotów
 • Wydajność: skrócenie czasu przestoju maszyny

Odkryj wszystkie innowacyjne systemy zaprojektowane przez Manitou w celu zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania (TCO) rolniczych podnośników teleskopowych MLT i działania na rzecz redukcji emisji zanieczyszczeń: system Ecostop, Joystick JSM Auto Power, Eco fashion...

Zapytaj o szczegóły


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: