Używane maszyny Manitou od autoryzowanego dealera Zeppelin Polska Sp. z o.o., to maszyny po przeglądzie, naprawach lub regeneracji. Odebrane przez Inspektora Urzędu Dozoru Technicznego, z gwarancją i gotowe do pracy. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres osprzętów i usług serwisowych.

W ofercie maszyn Manitou znajdują się maszyny takie jak: ładowarki teleskopowe, ładowarki obrotowe, ładowarki o dużym udźwigu, terenowe, półprzemysłowe i przemysłowe wózki widłowe, ładowarki kołowe i gąsienicowe, ładowarki przegubowe, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe, podwieszane wózki widłowe i inne.

Używane maszyny Manitou to gwarancja sprawnej maszyny z autoryzowanej sieci dealerskiej Manitou

Ładowarki teleskopowe obrotowe
z serii MRT

Ładowarki teleskopowe budowlane
z serii MT i MHT

Ładowarki teleskopowe rolnicze z serii MLT

Platformy robocze

Maszyny dostępne są od ręki. Można je obejrzeć w Centrali w Kajetanach, lub w zależności od dostępności w naszych oddziałach na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami, pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu.

e-mail: maszyny.uzywane@zeppelin-polska.com

Michał Burczyński,  tel. kom.: 604 064 335

lub zadaj pytanie poprzez formularz


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: