Obrotowe ładowarki teleskopowe
MRT
VISION & VISION+

Prawdziwy klejnot technologii, MRT jest niezastąpionym urządzeniem dla profesjonalistów, niezależnie od ich działalności: murarstwa, dekarstwa, budownictwa, rozbiórki, fasad, renowacji czy drążenia tuneli...

Dostęp z czterech stron maszyny

Łatwiejszy dostęp do podłogi podwozia, niezależnie od położenia wieżyczki, dzięki nowemu systemowi zintegrowanego dostępu z 4 stron maszyny.

Ergonomiczna kabina

Wyjątkowa widoczność dzięki nowej panoramicznej kabinie i dużemu, intuicyjnemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 12,1 cala, który z łatwością może być obsługiwany również w rękawiczkach lub za pomocą dodatkowego przycisku nawigacyjnego.

Dostępna w wersji Bi energy

System "Bi-energy" to demontowalny moduł, który pozwala na używanie maszyny w trybie zerowej emisji dla ruchów hydraulicznych, gdy maszyna jest ustabilizowana.

Kabina wewnątrz

Maksymalny komfort i doskonała widoczność

Oczekiwana widoczność
Kamera cofania, elektrycznie sterowane lusterka wsteczne, kamera na wysięgniku

Duży, intuicyjny ekran dotykowy
Bardzo intuicyjny, można przeglądać różne sekcje menu w zależności od potrzeb. Ekran ten, z którego można korzystać również za pomocą dodatkowego przycisku nawigacyjnego, oferuje zupełnie inne wrażenia podczas pracy. Z powodzeniem można go obsługiwać również w rękawiczkach!

Dynamiczne wykresy obciążenia na ekranie
Pokładowy system diagnostyczny, który pokazuje położenie ładunku w czasie rzeczywistym. Od maksymalnego udźwigu po maksymalne ograniczenie przechyłu, ten dynamiczny wykres obciążeń zapewnia bezpieczne użytkowanie maszyny dzięki symulatorowi maksymalnego obciążenia.

Eco-lift
Po naciśnięciu przycisku, prędkość obrotowa silnika dostosowuje się automatycznie, aby zapewnić optymalny przepływ oleju, pozwalając wciągarce hydraulicznej na wybór najlepszej prędkości.

Tryb Eco w standardzie
Ta standardowa funkcja znacznie zmniejsza zużycie paliwa podczas jazdy: prędkość obrotowa silnika automatycznie dostosowuje się do potrzeb układu napędowego.

Regulowana i teleskopowa kolumna kierownicy
Uchylna i teleskopowa kolumna kierownicy pozwala operatorowi dostosować środowisko pracy do swoich potrzeb.

Kabina na zewnątrz

Korzyści z każdej z czterech stron maszyny.

Światła
Trzy różne światła informujące o użyciu maszyny - Białe światło: maszyna używana zdalnie – Pomarańczowy: sygnalizator pracy - Czerwone światło: Ostrzeżenie dla operatora i otoczenia, że maszyna znajduje się w potencjalnie niebezpiecznej sytuacji.

Precyzja wysięgnika
Pięciokątny przekrój usztywnia wysięgnik teleskopowy i zapewnia doskonałe prowadzenie między sekcjami. Drgania boczne są znacznie zredukowane, co zwiększa precyzję ruchów i wydajność pracy.

Elektrycznie podgrzewane lusterka wsteczne (L/R)
Niezwykle wygodna funkcja, która zapewnia doskonałą widoczność przez cały czas i pozwala na lepsze rozpoznanie otoczenia.

Dostęp ze wszystkich czterech stron maszyny
Dzięki nowemu systemowi punktów dostępu zintegrowanych na wszystkich czterech bokach maszyny, dostęp do podłogi podwozia jest łatwiejszy, niezależnie od pozycji maszyny.

Nowa kabina
Zaawansowana, przeszklona struktura kabiny zapewnia oczekiwaną widoczność 3600. Ta klimatyzowana kabina zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczne środowisko pracy dla operatora. Dwa duże uchwyty po bokach kabiny umożliwiają bezpieczniejszy dostęp. Całkowicie przeprojektowana, ergonomiczna kabina, zapewniająca optymalny komfort pracy.

Easy Step
Kabina z systemem Easy Step i dużymi uchwytami jeszcze bardziej ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

Regulowana powierzchnia stabilizująca
Teleskopowa, nożycowa konstrukcja stabilizatorów pozwala na ich częściowe rozłożenie w przypadku przeszkód lub na ograniczonym terenie pracy.

Krata dachowa/osłona przednia
Duża, jednoczęściowa, panoramiczna szyba przednia połączona z dopasowaną kratą dachową zapewnia oczekiwaną widoczność przy pracy. Opcjonalnie dostępna jest ultrapanoramiczna kabina bez kraty dachowej zapewniająca pełną widoczność, spełniająca normy bezpieczeństwa ROPS/FOPS poziomu 2.

Stopnie dostępu
Aluminiowe, antypoślizgowe stopnie dla bezpiecznego dostępu. Stopnie o różnej głębokości aby każdy z nich był widoczny podczas schodzenia.

Zbiorniki
Zwiększona pojemność zbiorników (paliwowego i hydraulicznego) daje maszynie większą autonomię. Łatwy dostęp umożliwia proste i szybsze napełnianie.

Kamera cofania
Oprócz pięciu lusterek wstecznych, kamera cofania daje pełny obraz otoczenia maszyny, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego; operator ma pełen podgląd na wyświetlaczu o tym, co dzieje się na placu.

Integracja z ramą
Stopy podporowe są automatycznie chowane w ramie maszyny. Bez utraty prześwitu. Cylindry są w pełni chronione.

Łatwa stabilizacja
Automatyczne ruchy stabilizatora i automatyczne poziomowanie ułatwiają pracę na nierównych powierzchniach.

Dostęp ze wszystkich czterech stron maszyny
Dzięki nowemu systemowi punktów dostępu zintegrowanych na wszystkich czterech bokach maszyny, dostęp do podłogi podwozia jest łatwiejszy, niezależnie od pozycji maszyny.

Wyjątkowy prześwit
Optymalna stabilność na stabilizatorach z prześwitem 43 cm

Oświetlenie robocze i drogowe LED
Wszystkie elementy oświetlenia są wykonane w technologii LED, co zwiększa jasność i zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Opcjonalnie, oświetlenie nocne 3600 obejmuje pięć świateł na krańcach maszyny, zwiększając wydajność, widoczność i bezpieczeństwo.

Carlo objaśni Ci wszystkie nowe funkcje

Opinie użytkowników
„Ogromna oszczędność czasu”
To są ich słowa

„Jako zarządca floty dokładnie mierzymy TCO i rentowność naszego sprzętu. Szukamy maszyn, które są wszechstronne i bezpieczne, a także spełniają ograniczenia przestrzenne sektora budowlanego.”

30 sekund, czas potrzeby na zmianę osprzętu

Karetka wideł
Unikalna, elegancka konstrukcja zapewniająca niezrównaną widoczność i 30% mniejszą wagę. Dostępne w wersjach 6t i 7t.

Wciągarka hydrauliczna
Wciągarka hydrauliczna 6T (22, 26 i 30) i 7,2T (25 i 35). Zwiększona prędkość w porównaniu z poprzednią generacją.

Kosz
Otwieranie/zamykanie w czasie krótszym niż 50s. (do 1000 kg, trzy osoby). Łatwy dostęp dzięki trzem punktom wejścia.

Wysięgnik
Solidne i proste rozwiązanie do przenoszenia zawieszonych ładunków. Zawiesie wyposażone w 2 haki, aby lepiej dostosować się do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: