Właściwy wybór wózka widłowego zawsze będzie zależał od konkretnego zastosowania. Dlatego też czasami idealnym rozwiązaniem może być używany lub w pełni odnowiony wózek widłowy Hyster® dostarczony przez oficjalnego dealera Hyster®.

Zastanawiasz się czy używany wózek widłowy Hyster® będzie odpowiedni dla Ciebie?

Oto trzy pytania, które pomogą Ci podjąć decyzję.

  1. Jaki jest Twój budżet?

W przypadku każdego wózka widłowego, nowego lub używanego, ważne jest, aby wziąć pod uwagę całkowity koszt posiadania przez cały okres użytkowania sprzętu, a nie tylko początkową cenę zakupu. Jednakże, dla wielu firm, dużym plusem używanego wózka widłowego Hyster® jest koszt początkowy. Może się okazać, że odpowiedniej jakości używany wózek widłowy spełnia Twoje potrzeby i  jest odpowiedni na Twój budżet. Na stronie www.hysterused.com znajduje się szeroka gama urządzeń Hyster®, od wózków magazynowych po wózki typu ReachStacker, aby sprostać różnym budżetom i wymaganiom, zarówno z opcją wynajmu jak i zakupu. Aby flota wózków widłowych była cały czas w ruchu a klienci mogli maksymalizować inwestycje, Zeppeli Polska jako autoryzowany dealer Hyster, feruje również gwarancje na wózki używane. Zapewniamy również dostęp do wszystkich części zamiennych i wsparcie autoryzowanego serwisu.

  1. Do jakich aplikacji potrzebujesz użyć wózka widłowego?

Nie każde zastosowanie wymaga nowej maszyny. Na przykład, jeżeli wózek jest używany sporadycznie lub tylko przez kilka godzin dziennie, idealnym rozwiązaniem może być używany lub odnowiony wózek podnośnikowy Hyster®. Wózki Hyster® są budowane z myślą o wymagających zastosowaniach, więc jeśli wózek nie jest używany w pełni swoich możliwości, może się okazać, że płacisz za większe możliwości niż jest to konieczne w przypadku nowej maszyny. Podobnie, używany wózek może być idealnym rozwiązaniem jako maszyna rezerwowa do wykorzystania podczas gdy wózki przechodzą  np. rutynowe naprawy lub konserwację. Pamiętaj – używane wózki Hyster® mogą być również doposażone w dodatkowe osprzęty, systemy wspomaganie kierowcy, dodatkowe oświetlenie, światła ostrzegawcze i inne. Tak więc, nawet jeśli masz specyficzne wymagania, używany wózek widłowy Hyster® może być nadal idealną opcją.

  1. Kiedy potrzebujesz wózka widłowego?

Czasami, szczytowe zapotrzebowanie lub zmieniające się okoliczności oznaczają, że potrzebujesz wózka widłowego szybko. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych może być odpowiednią opcją w niektórych przypadkach, ale w innych przypadkach, to właśnie używany wózek widłowy Hyster® spełni te potrzeby. Setki używanych wózków widłowych są już dostępne na stronie www.hysterused.com. Bez długich terminów realizacji, Twoja flota może się szybko zoptymalizować i dostosować dzięki używanemu sprzętowi.

Na stronie www.hysterused.com, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie używane wózki widłowe, z oficjalnej sieci dealerskiej. Większość z tych wózków to wózki pochodzące z wynajmu, które od początku były własnością sprzedającego je dealera i były przez niego serwisowane. Daje to pewność, że przy zakupie używanego sprzętu nie ma kompromisu w kwestii jakości.

Znajdź odpowiedni dla siebie używany wózek widłowy. Odwiedź stronę www.hysterused.com lub stronę www.zeppelin.pl i wybierze z szerokiej gamy, wysokiej jakości odnowionych wózków widłowych Hsyter.

Katarzyna Blog