Wózki podwieszane Manitou TMT25S i TMM20-25 z przeznaczeniem dla firm stolarskich jak również firm produkujących i transportujących okna

Wózki Manitou z wysięgnikiem lub masztem

Dzięki teleskopowym podwieszanym wózkom TMT25S, wyposażonym w podpory dające doskonałą stabilność, rozładunek odbywa się w naturalny i prosty sposób z jednej strony ciężarówki. Istnieje możliwość wyboru wersji czterokierunkowej (4W) do transportu długich ładunków. Dodatkowe cechy:

 • łatwa konserwacja i serwis (teleskop)
 • najlepsza widoczność "do przodu" (teleskop)
 • niezależne hamulce na każdym kole, lżejsza maszyna od konkurencji
 • wielofunkcyjna dźwignia (4 ruchy hydrauliki) z przełącznikiem kierunku jazdy FNR (Front - Neutral- Rear)
 • czujnik przeciążeniowy odcinający ruchy hydrauliki (bezpieczeństwo)
 • wolnossący silnik Kubota (bez turbo - możliwość maksymalnego wykorzystania mocy silnika, bez konieczności rozgrzewania i chłodzenia turbo)

Podwieszany wózek masztowy TMM20-25 – to lekka maszyna, o najlepszym udźwigu spadkowym przy maksymalnym wysuwie i wysokości podnoszenia aż do 3,9 m.

 • niezależne hamulce na każdym kole, lżejsza maszyna od konkurencji,
 • możliwość wyboru wersji czterokierunkowej (4W) do transportu długich ładunków,
 • możliwość montażu na większości istniejących zestawów montażowych,
 • wolnossący silnik Kubota (bez turbo - możliwość maksymalnego wykorzystania mocy silnika, bez konieczności rozgrzewania i chłodzenia turbo)

Zapytaj o szczegóły zakupu  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą:

  Zobacz również inne wózki MANITOU