W naszej ofercie elektrycznych pojazdów użytkowych znajdują się modele przeznaczone do zbiórki odpadów. pojemnik do zbiórki odpadów o wysokim wysypie został zaprojektowany z myślą o wielu klientach, takich jak miasta, firmy, lotniska, a także miejscowości wakacyjne i stał się istotną częścią wyposażenia wymaganego do codziennych czynności konserwacyjnych.

Dlaczego warto wybrać pojemnik do zbierania odpadów z wysokim wysypem?

Czy jesteś odpowiedzialny za zarządzanie odpadami w terenie? Wybierz nasze w 100% elektryczne pojazdy G4 lub G5 z wysokowydajnym zbiornikiem na odpady dla zespołów konserwacyjnych.

Ergonomiczna i wydajna konstrukcja

Pojemnik do zbiórki odpadów o dużej wysokości jest idealny do centrów miast, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do obszarów o ograniczonym dostępie, co ułatwia zbiórkę śmieci.
Ergonomiczna konstrukcja korpusu do zbierania odpadów zapewnia komfortowe środowisko pracy dla zespołów konserwacyjnych.
Dzięki bocznym opuszczanym drzwiom na poziomie gruntu załadunek odpadów jest łatwiejszy.
Jeśli chodzi o rozładunek, wysokość wysypu wynosi 1,40 metra.
W zależności od podwozia, nadwozie Goupil może przewozić od 2,3 do 3,6 m3 odpadów.
Podczas zbierania śmieci domowych lub pojemników w centrach miast, sugerujemy dodanie zwijanego siatki, aby uniknąć wysypywaniu się papieru lub plastikowych odpadów podczas jazdy.

Kombinowana wersja dla jeszcze większej wydajności

Podczas zbierania śmieci często wymagane jest sprzątanie terenu. Te dwie operacje mogą być wykonywane jednocześnie dzięki naszej ofercie pojazdów kombinowanych, ponieważ w tym samym pojeździe można zamontować kilka urządzeń. Możesz połączyć nasz kolektor na odpady ze skrzynką do przechowywania, idealną do pakowania narzędzi lub środków czyszczących. Aby uzyskać optymalne wyniki czyszczenia, możesz wybrać myjkę wysokociśnieniową.