Nowa rodzina wózków widłowych Hyster serii UT, która wykonuje swoją pracę.

Wymagające aplikacje, przyjmują wiele form. Utrzymaj pracę, z właściwym wózkiem Hyster®, w odpowiedniej cenie i w odpowiednim zastosowaniu. Dla zastosowań wymagających zmiany, rozbudowy lub optymalizacji działania, nowa seria wózków Hyster® Ut, stanowi proste rozwiązanie. Te ekonomiczne wózki widłowe, zostały zaprojektowane tak, aby sprostać rzeczywistym potrzebom, szerokiego zakresu operacji, wspierając przedsiębiorstwa, w okresach szczytów aktywności lub wyjątkowych zdarzeń.

Platformowy wózek paletowy Hyster® P2.0UT S

Nowy paletowy wózek z platformą dla operatora Hyster, jest idealny, do operacji, których celem jest optymalizacja operacji załadunku i rozładunku ciężarówek oraz szybszy transport palet. Poznaj nasze nowe wózki paletowe Hyster P.20UT S

Podnoszący wózek paletowy typu stacker Hyster® S1.5UT 

Ten wszechstronny nowy wózek podnośnikowy, z operatorem pieszym Hyster, podnosi do 1.5 tony, zapewniając użytkownikowi znaczną wydajność. Poznaj nasz nowy wózek Hyster®S1.5UT

Wózki widłowe z przeciwwagą Hyster® H2.0-3.5UT 

Siła, niezawodność, wydajność i niskie koszty eksploatacji. Wózki widłowe, z przeciwwagą  Hyster® H2.0-3.5UT IC lift truck series, są łatwe, w użyciu i łatwe, w utrzymaniu. Przekonaj się sam.

Elektryczne wózki, z przeciwwagą Hyster® J1.5-3.0UT 

Te nieskomplikowane cztero-kołowe wózki Hyster®, nadają się do wielu różnych operacji przeładunkowych, zapewniając doskonałą zwrotność, kontrolę i widoczność. Poznaj nasze elektryczne wózki Hyster J1.5-3.0 UT.

Przemyślane wózki. Racjonalna cena. Słuszne aplikacje.

Wszystkie wózki widłowe z przeciwwagą i wózki widłowe magazynowe Hyster®, są trwałe,  niezawodnie i nieskomplikowane w konserwacji, jeśli zostaną dopasowane do odpowiedniej aplikacji i wolumenu operacyjnego przedsiębiorstwa.