Od ponad 30 lat Hyster Europe, dostarcza specjalistyczny sprzęt do transportu i przeładunku materiałów, który musi wytrzymać ekstremalne temperatury, tak jak np. w fabryce Walter Hundhausen w Schwerte w Niemczech.

Zakład wytwarza elementy żeliwne, a części operacji są znane pod nazwą „Gates of Hell” (Bramy Piekieł), gdzie odłamki rozgrzanego do temperatury 1500 stopni Celsjusza, żelaza spadają na wózki widłowe. Gama wózków Hyster® H16XM-9/12 do H8XM-7.5/9, została zaprojektowana dla maksymalnej niezawodności, nawet w tych wymagających aplikacjach.

Zobacz wózek widłowy Hyster® H16XM-12, w akcji Walter Hundhausen.

Przeczytaj całe Case Study

Łatwy transport metalu i stali

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozwojowi, testowaniu i udoskonalaniu rozwiązań, w zakresie obróbki, w branży metalurgicznej, Hyster oferuje szeroką gamę kompetentnych wózków i przemyślanie zaprojektowanych rozwiązań, które ułatwiają wykonanie najtrudniejszych prac.

Niezależnie od tego, czy wyzwaniem jest wielkość i waga ładunku, czy też praca z gorącym materiałem i pyłem, Hyster zapewnia odpowiednie rozwiązanie zapewniające wydajną obsługę, optymalną wydajność i krótki czas trwania cyklu, a jednocześnie niski koszt posiadania wózka widłowego.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Hyster dla branży metalurgicznej