Firma Hyster opublikowała nowy raport na temat czynników wpływających na wybór wózka widłowego w trudnych branżach. Nowy eBook, zatytułowany „Top Trends Influencing Your Industrial Forklift Selection”, rozważa, w jaki sposób potrzeby różnych podmiotów w wymagających operacjach transportu materiałów mogą wpływać na specyfikację wózków widłowych.

„Przy wymagającym rynku pracy, jak nigdy dotąd głos operatora jest donośniejszy. Wybór wózków widłowych, które zapewniają komfort, intuicyjną obsługę i widoczność dla operatora, staje się sprawą zasadniczą” – mówi Robert O’Donoghue, wiceprezes ds. marketingu i rozwiązań EMEA w firmie Hyster. „W najtrudniejszych warunkach ergonomia odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zadowolenia i produktywności operatorów. To jeden z powodów, dla których jest ona tak ważnym elementem naszych flagowych wózków widłowych Hyster® serii A.

NACCO Materials Handling Group.

Hyster serii A

Wózek widłowy H2.0-3.5A Hyster, przeznaczony do podnoszenia do 3,5 tony, został zoptymalizowany pod względem ergonomicznym, aby zapewnić operatorowi najbardziej komfortowe środowisko pracy. Przestronna kabina operatora została specjalnie zaprojektowana, aby podkreślić widoczność nad głową, do przodu i do tyłu. oraz zapewnić operatorowi większą swobodę ruchu, zwiększony komfort w przedziale i sposoby pracy, które minimalizują obciążenie fizyczne.

„Aby dopasować odpowiednie wózki do aplikacji przemysłowej, ważne jest również uwzględnienie potrzeb kierowników operacyjnych i serwisowych, a także potencjalnych punktów newralgicznych dla kierownika ds. zakupów” – kontynuuje Robert. „Osoby pełniące różne role będą miały różne spojrzenie na to, co jest potrzebne, jeśli chodzi o sprzęt do transportu materiałów, a to z kolei bywa różne w różnych branżach”.

Każda aplikacja jest inna

Dokument analityczny firmy Hyster rozważa niektóre z różnych wymagań dotyczących wózków widłowych, które istnieją w zastosowaniach przemysłowych.  podkreślając konkretne względy dotyczące sektorów produkcji drewna, metali, budownictwa, chemikaliów i tworzyw sztucznych.

„Każda aplikacja ma wymagania związane z trudnymi warunkami, w jakich muszą pracować urządzenia do przenoszenia materiałów, od trudnych ładunków po niebezpieczne środowiska” – mówi Robert. „To sprawia, że posiadanie możliwości 'dostrojenia’ swojej floty wózków widłowych jest niezwykle cenne”.

Wózki widłowe Hyster z serii A odpowiadają na szeroki zakres potrzeb przemysłu. Wózki widłowe zostały opracowane z technologią A+ Logic, serią regulowanych funkcji umożliwiających skonfigurowanie wózka do konkretnych wymagań. Na niezawodnym fundamencie Hyster można dodawać funkcje dopasowane do priorytetów organizacji. Takich jak optymalizacja środowiska ergonomicznego dla operatorów w konkretnych zastosowaniach, przyjmowanie wymagających ładunków lub maksymalizacja efektywności paliwowej.

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz dokument „Top Trends Influencing Your Industrial Forklift Selection” firmy Hyster na stronie https://www.hyster.com/en-gb/europe/support-resources/white-papers/top-trends-influencing-your-industrial-forklift-selection/