WÓZKI HYSTER SERII A®:
PO PROSTU HYSTER
STWORZONY DLA CIEBIE


Firma Hyster
zrewolucjonizowała proces
produkcji, aby dostarczyć
wytrzymały wózek, jakiego
oczekujesz. Przy czym zbudowany tak,
aby spełniał potrzeby danego
zastosowania i operatora.

Wózki Hyster serii A zostały zaprojektowane z wykorzystaniem systemu A+ Logic, z w pełni zintegrowanym zestawem skalowalnych i regulowanych funkcji. Pozwala to, na łatwe dostosowanie odpowiedniego rozwiązania do danego zastosowania. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych klientów. Dlatego zamiast dostarczać Ci wózek, który my zbudowaliśmy, budujemy dla Ciebie wózek, którego potrzebujesz. Jest to po prostu logiczne.

Wyzwania stojące przed Twoją firmą są wyjątkowe. Jednak problemy takie jak wydajność, wzrost kosztów i niedobór operatorów są coraz częstsze. Jeśli chodzi o sprzęt do transportu bliskiego, rozwiązanie jest proste. Wybór odpowiednich opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb, pomoże w rozwiązaniu tych problemów.

Wózki Hyster serii A, możesz zaprojektować sam. Projektując swój własny wózek widłowy Hyster H2.0-3.5A, zyskujesz komfort. Ponadto oszczędzasz koszty i otrzymujesz korzyści związane z wydajnością. Odpowiadają one także potrzebom Twojej firmy i Twoich operatorów. Dodatkowo też, uzyskujesz rozwiązanie w zakresie transportu bliskiego, które jest dostosowane do Twojego budżetu. Dzieje się tak, ponieważ nie uwzględniasz funkcji, które nie są Ci potrzebne.

KONSTRUKCJA ZORIENTOWANA NA OPERATORA

Aby w to uwierzyć, trzeba tego doświadczyć. Każdy szczegół kabiny operatora został precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić optymalny komfort i najlepszą w swojej klasie widoczność. Dzięki czemu operatorzy mogą pracować wygodnie i wydajnie przez całą zmianę.

NISKIE CAŁKOWITE KOSZTY EKSPLOATACJI

Każdy wózek widłowy podnośnikowy H2.0-3.5A jest wyposażony w standardową telemetrię Hyster Tracker™, zapewnia wiodącą w branży oszczędność paliwa oraz posiada trwałe komponenty i układy, co skutkuje obniżonymi kosztami konserwacji.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I PRODUKTYWNOŚĆ

Wiodące w branży funkcje wspomagania operatora zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu świadomości operatora i pieszych znajdujących się na wózku widłowym lub w jego pobliżu. Można je połączyć z naszym opcjonalnym, innowacyjnym systemem stabilizacji, dzięki czemu operator zyskuje większą pewność obsługi i wydajność.

ZAPROJEKTOWANY ZGODNIE Z POTRZEBAMI OPERATORA


Nie pozwól, aby wymagania fizyczne stawiane operatorom wózków widłowych obniżały ogólną wydajność pracy wózka i operatora. Wózki Hyster serii A, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie. Dzięki temu operatorzy, niezależnie od wzrostu, mogą czuć się komfortowo podczas pracy. Łatwe wsiadanie i wysiadanie z wózka. Każdorazowo. Przez cały dzień.

ZAPROJEKTOWANY ZGODNIE Z POTRZEBAMI OPERATORA


WIĘKSZY ROZMIAR STOPNIA

Zapewnia wygodny i bezpieczny podest, który jest o 65%* większy niż w przypadku wiodących konkurentów

ODCHYLANY PODŁOKIETNIK

Wygodny i bezpieczny podłokietnik zapewnia swobodny dostęp podczas wsiadania i wysiadania z wózka.  Wygodne oparcie dla rąk, gdy jest opuszczony podczas pracy.

WYPROFILOWANA POKRYWA SILNIKA

Pozwala na naturalne wychylenie nogi operatora podczas wsiadania. Zapewnia dodatkowe miejsce na dosięgnięcie stopnia podczas wysiadania.

DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

Przedział operatora H2,0-3,5A zapewnia do 16%* więcej miejsca na podłodze w porównaniu z czołowymi konkurentami. Duża przestrzeń na stopy jest szczególnie korzystna, gdy operatorzy spędzają długi czas przy obsłudze wózka. Umożliwia im to swobodne poruszanie stopami i zachowanie komfortu.

REGULACJA USTAWIENIA FOTELA

Możliwość regulacji fotela do przodu i do tyłu nawet o 10%* większa niż u wiodących konkurentów. Pozwala to, na dostosowanie do szerszego zakresu budowy ciała i wzrostu operatora.

PRZESTRZENNE MIEJSCE DLA OPERATORA

Większy prześwit nad głową i ramionami niż w przypadku wózków konkurencyjnych o porównywalnej wysokości.* Zapewnia większą swobodę ruchów podczas pracy.

HAMULEC POSTOJOWY URUCHAMIANY NOŻNIE I ZWALNIANY RĘCZNIE

Wymaga mniej wysiłku niż hamulec ręczny oraz minimalizuje pochylanie się i obciążenie pleców operatora

WYGODNY WYŚWIETLACZ

Standardowy, pełnokolorowy ekran dotykowy zapewnia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących wózka. W tym danych, takich jak dane telemetryczne i wyposażenie opcjonalne, np. wskaźnik masy ładunku.

*Uwaga: Zgodnie z normą testową EN 16796, która została określona przez VDI. Porównanie wszystkich wartości zużycia paliwa, które zostały opublikowane przez każdego z następujących europejskich producentów. (Linde, STILL, Jungheinrich, Toyota, Nissan, Komatsu) Jeśli producent nie znajduje się na liście, to nie zostały one podane w ich specyfikacji technicznej.

CZY WIESZ, ŻE?


 

Sprostanie oczekiwaniom klientów w zakresie niższych kosztów, szybszego czasu reakcji i obsługi stanowiło trzy z sześciu największych wyzwań dla łańcucha dostaw.*

Wytrzymały sprzęt do transportu wewnętrznego zwiększa czas sprawności, elastyczność i wydajność dostosowane do specyfiki działania klienta.

*Raport MHI z 2021 r.; https://www.mhi.org/publications/report

Rosnące wymagania, wymagające cykle pracy i środowiska mogą skrócić czas sprawności.

Potrzebujesz sprzętu do transportu materiałów, na którym możesz polegać, aby dostarczać zmiana po zmianie. Wózki Hyster serii A, chronią Twoje zyski. Dzięki funkcjom zaprojektowanym w celu zapobiegania nieplanowanym przestojom, ułatwienia serwisowania i obniżenia kosztów paliwa.

WÓZKI HYSTER SERII A, ZAPROJEKTOWANE ZGODNIE Z POTRZEBAMI OPERATORA


NIE KUPUJ TEGO, CZEGO NIE POTRZEBUJESZ

Zacznij od pojedynczej konfiguracji podstawowej, a następnie dodawaj potrzebne elementy, które najlepiej pasują do Twoich zastosowań lub wymagań operacyjnych.

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ PALIWA

Niezależnie od tego, czy wybierzesz olej napędowy czy gaz LPG, możesz obniżyć koszty i zmniejszyć emisję zanieczyszczeń, zużywając do 13% mniej oleju napędowego i 9% mniej paliwa LPG na wózek niż wiodące modele konkurencji*.

SPRZĘT TELEMETRYCZNY
Łatwe zdalne monitorowanie i diagnozowanie sprzętu za pomocą systemu Hyster Tracker, co pozwala ograniczyć konieczność wizyt techników i ręcznych kontroli w celu określenia potrzeb w zakresie konserwacji zapobiegawczej.

*Uwaga: Zgodnie z normą testową EN 16796, która została określona przez VDI. Porównanie wszystkich wartości zużycia paliwa, które zostały opublikowane przez każdego z następujących europejskich producentów. (Linde, STILL, Jungheinrich, Toyota, Nissan, Komatsu) Jeśli producent nie znajduje się na liście, to nie zostały one podane w ich specyfikacji technicznej.

SKRÓCONY CZAS OBSŁUGI


CHŁODZENIE NA ŻĄDANIE DZIĘKI WENTYLATOROWI REWERSYJNEMU

Opcjonalny wentylator zmienia kierunek w regularnych odstępach czasu lub po naciśnięciu przycisku. Pomaga to w usuwaniu zanieczyszczeń z chłodnicy, dzięki czemu wózek pozostaje chłodny, a operatorzy rzadziej muszą sami usuwać zanieczyszczenia.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY I KONSTRUKCJA

Zmniejsza ilość wymaganych czynności obsługowych oraz czas poświęcany przez techników serwisowych na przeprowadzanie kontroli wózka.

STOŻKOWE ŁOŻYSKA WAŁECZKOWE

Stożkowe łożyska wałeczkowe w odlewanej osi kierowanej z żeliwa sferoidalnego lepiej amortyzują wstrząsy i rzadziej wymagają smarowania niż fabrycznie wykonane osie z łożyskami igiełkowymi stosowane w wiodących modelach konkurencyjnych.

MNIEJ KONSERWACJI

Częstotliwość wymiany świec zapłonowych w silnikach LPG została podwojona w porównaniu z poprzednimi modelami, co zmniejszyło ilość czynności serwisowych i nakład pracy techników na jeden wózek.

WYJĄTKOWA WIDOCZNOŚĆ


 

Możliwość szybkiego i wyraźnego zobaczenia otoczenia ma kluczowe znaczenie dla operatorów.

Dobra widoczność ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia wypadków i szkód. Inne wózki widłowe, roboty, piesi i inne pojazdy stanowią zagrożenia, których można uniknąć, mając dobrą widoczność dookoła.

OCZEKUJ WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI I PRODUKTYWNOŚCI


WIDOCZNOŚĆ NAD GŁOWĄ

Dach z wysokowytrzymałego szkła laminowanego zapewnia całkowicie nieograniczony widok nad głową podczas podnoszenia i umieszczania ładunków na wysokości. Standardowo z kabiną, opcjonalnie w innych konfiguracjach.

WIDOCZNOŚĆ W PRZÓD

Nowa konstrukcja masztu serii A, z najszerszym widokiem na maszt* w porównaniu z wiodącymi produktami konkurencji, poprawia widoczność końcówek wideł podczas przenoszenia ładunków oraz zwiększa świadomość otoczenia podczas jazdy.

WIDOCZNOŚĆ W TYŁ

Dzięki umieszczeniu wydechu po lewej stronie operator ma lepszą widoczność do tyłu, patrząc przez prawe ramię i jadąc tyłem.

WIDOCZNOŚĆ WIDEŁ

Poziomica laserowa wideł może pomóc zwiększyć widoczność i wydajność pracy. Firma Hyster oferuje obecnie tę funkcję jako opcję w wózkach z przeciwwagą, aby pomóc w zastosowaniach wymagających dużego udźwigu lub przy słabym oświetleniu. Laserowa linia poziomowania wideł pozwala operatorowi szybko i łatwo zorientować się, w którym miejscu końcówki wideł wejdą w ładunek, co ogranicza uszkodzenia produktów i obiektów.

WZMOCNIJ SWOJĄ SIŁĘ ROBOCZĄ DZIĘKI MAJĄCYM PEWNOŚĆ OBSŁUGI OPERATOROM WÓZKÓW WIDŁOWYCH


OPCJONALNY SYSTEM DYNAMICZNEJ STABILIZACJI (DSS)

Opcjonalny bezobsługowy system stabilizacji współpracuje z operatorem w celu promowania najlepszych praktyk operacyjnych i zapewnia alarmy dźwiękowe i wizualne, które mogą być rejestrowane za pomocą standardowego sprzętu telemetrycznego.

 • Układ stabilizacji bocznej to mocowanie osi kierowanej, które zmniejsza przechył pojazdu podczas skręcania.
 • Sterownik trakcji wysokiego składowania ogranicza prędkość wózka, gdy karetka jest podniesiona powyżej progu wysokości, aby wzmocnić prawidłowe praktyki operacyjne.*
 • Sterownik przechyłem wysokiego składowania ogranicza prędkość i zakres przechyłu, gdy wózek jest podniesiony z ładunkiem powyżej progu wysokości, aby wzmocnić prawidłowe praktyki operacyjne.*
 • System kontroli zakrętów ogranicza prędkość podczas manewrów na zakrętach, co pomaga w utrwaleniu właściwych zasad eksploatacji. Dostępne są zmienne ustawienia, które można dostosować do potrzeb danego zastosowania i poziomu doświadczenia operatora.

OPCJONALNE SYSTEMY WSPOMAGANIA OPERATORA

Opcjonalne funkcje wspomagania operatora firmy Hyster zapewniają ostrzeżenia i w następujących warunkach pomagają wzmocnić właściwe praktyki operacyjne i utrzymać produktywność.

 • Kamera cofania z odpowiednim wyświetlaczem LCD ułatwia monitorowanie tylnej części pojazdu podczas manewrowania lub zmiany kierunku jazdy.
 • Wyjątkowy w branży, zintegrowany system wykrywania obiektów firmy Hyster wykorzystuje technologię LiDAR, która nie wymaga korzystania z infrastruktury, aby ostrzegać operatora w przypadku wykrycia obiektu na drodze przejazdu. W razie potrzeby system automatycznie dostosowuje prędkość wózka podnośnikowego, co pomaga wzmocnić prawidłowe praktyki operacyjne i utrzymać wydajność.
 • Zintegrowane wykrywanie zbliżenia to konfigurowana przez klienta pomoc w wykrywaniu bliskości innych urządzeń, pieszych i sygnalizatorów za pomocą lokalnych lub działających w czasie rzeczywistym technologii lokalizacyjnych. W razie potrzeby prędkość wózka widłowego podnośnikowego i funkcje hydrauliczne zostaną automatycznie wyregulowane, co pomoże wzmocnić prawidłowe praktyki operacyjne i utrzymać wydajność.

Zobacz także:


Zobacz nowy wózek Hyster
H2.0-3.5 z serii A

lub wypełnij formularz jeśli masz więcej pytań


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: