Firma Hyster nieustannie koncentruje się na innowacjach. Dlatego opracowaliśmy wózki, które wykorzystują zasilanie litowo-jonowe, aby zwiększyć produktywność i komfort naszych wytrzymałych wózków do wymagających zastosowań przemysłowych.

Oto 3 litowo-jonowe wózki widłowe Hyster®, które pomogą Twojej firmie zwiększyć wydajność.

Wózki widłowe Hyster J2.5-3.0XNL ze zintegrowaną baterią litowo-jonową.

Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu wózki widłowe Hyster serii J2.5-3.0XNL zapewniają łatwy dostęp do przestronnego kokpitu operatora. Większa przestrzeń nad głową, więcej miejsca na nogi i wybór opcji fotela pomagają zmaksymalizować komfort operatora, co może pomóc w zwiększeniu produktywności.
Litowo-jonowe wózki widłowe Hyster, które mogą unieść do 3 ton, mają również obniżoną wagę. Prowadzi to do lepszego przyspieszenia i mniejszego zużycia energii, podczas gdy przesunięty środek ciężkości poprawia jakość jazdy i prowadzenie, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów.
Ponieważ akumulator litowo-jonowy może być ładowany podczas przerw operatora, elektryczne wózki widłowe J2.5-3.0XNL doskonale nadają się do operacji wymagających szybkiego i elastycznego ładowania, z dodatkową korzyścią w postaci bezobsługowego akumulatora (w porównaniu do alternatywnego akumulatora kwasowo-ołowiowego).

Hyster J10-18XD lithium-ion Big Trucks

Ten elektryczny wózek widłowy Hyster Big Truck może zwiększyć Twoje możliwości, zmniejszając emisję spalin, zużycie paliwa i pomagając obniżyć koszty konserwacji. Dzięki zaletom akumulatorów litowo-jonowych, seria J10-18XD oferuje wyjątkową siłę uciągu, przyspieszenie i widoczność, które sprawią, że poczujesz się jak za kierownicą wózka spalinowego.

Litowo-jonowe wózki widłowe J10-18XD o udźwigu do 18 ton zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i efektywności w intensywnych zastosowaniach, takich jak porty i terminale, przemysł stoczniowy, drzewny, budowlany i metalurgiczny. Zintegrowane akumulatory litowo-jonowe nie tylko umożliwiają pracę w trudnych warunkach wewnątrz i na zewnątrz budynków, ale także zapewniają wyższą wydajność w całym cyklu ładowania i mają dłuższy cykl życia, pomagając obniżyć całkowity koszt posiadania.
Miejsze nakłady na konserwację i krótki czas ładowania, przyczynia się również do dużych oszczędności operacyjnych i dłuższego czasu pracy.

Ultra kompaktowy litowo-jonowy wózek paletowy Hyster PC1.5

Wymagające zastosowania wymagają sprzętu, który pomoże zmaksymalizować produktywność. Hyster PC1.5 to alternatywa dla ręcznych wózków paletowych, która wykorzystuje akumulator litowo-jonowy, aby zapewnić trzykrotnie większą wydajność.
Zasilanie litowo-jonowe podczas jazdy, podnoszenia i opuszczania nie tylko poprawia wydajność, ale także zmniejsza obciążenie operatorów w trudnych, intensywnych operacjach magazynowych. Dzięki wytrzymałej stalowej konstrukcji ramy i osłonie ochronnej, ultrakompaktowe wózki paletowe są w stanie sprostać wyzwaniom i trudnym warunkom pracy.
Aby utrzymać ciągłość krytycznych operacji, alarm ponownego ładowania sygnalizuje konieczność podłączenia wózka paletowego PC1.5. W przypadku bardziej intensywnych operacji dostępna jest również opcja dużej baterii z szybką ładowarką. Bezobsługowy akumulator litowo-jonowy pomaga również zoptymalizować czas pracy.

Dowiedz się więcej o zaletach litowo-jonowych wózków widłowych Hyster.