DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ AKUMULATORY LITOWO-JONOWE

KLUCZOWE ZALETY


Możliwość ładowania
Krótki czas ładowania pomaga zmaksymalizować czas pracy bez negatywnego wpływu na żywotność baterii.

Łatwa obsługa
Nie trzeba tracić czasu na wymianę baterii. Dzięki zewnętrznemu gniazdu ładowania baterii, podłączenie do ładowarki jest szybkie i łatwe.

Lepsza jakość jazdy
Zintegrowane akumulatory zmniejszają masę, zapewniając lepsze przyspieszenie, a przesunięty środek ciężkości pomaga poprawić prowadzenie wózka podczas pokonywania zakrętów.

Skalowalna Technologia
Zasilanie litowo-jonowe jest dostępne w wózkach o masie od 1,5 tony do 18 ton, pomagając zapewnić "czystą energię, która ma znaczenie dla biznesu".

Korzyści z akumulatorów
litowo-jonowych

Wózki zasilane akumulatorami litowo-jonowymi
wspomagają pracę na wielu zmianach,
skracając czas poświęcany
na konserwację i ładowanie.

 

Wydajne dodatki do floty


Firma Hyster nieustannie koncentruje się na innowacjach. Oto kilka przykładów zastosowań akumulatorów litowo-jonowych, które zwiększają komfort i produktywność operatora.

J2.5-3.0XNL


Seria J2.5-3.0XNL oferuje wytrzymałe, zasilane litowo-jonowo wózki o dużej pojemności, niskim koszcie eksploatacji i konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort i wygodę.

Zobacz J2.5-3.0XNL

Skontaktuj się z nami

J10-18XD


Dzięki wyjątkowej mocy trakcyjnej, przyspieszeniu i widoczności, J10-18XD ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym może sprawić, że poczujesz się jak za kierownicą ciężarówki z silnikiem wysokoprężnym.

Zobacz J10-18XD

Przeładunek kontenerów

PC1.5


Stanowiące alternatywę dla ręcznych wózków paletowych, te ultrakompaktowe litowo-jonowe wózki paletowe mogą pracować z trzykrotnie większą intensywnością i pomagają zmniejszyć obciążenie operatorów.

Zobacz PC1.5

Skontaktuj się z nami


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wypełniając niniejszy formularz, zgadzam się na wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych firmie Zeppelin Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kajetanach, gmina Nadarzyn (05-830), przy ul. Klonowej 10, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS o numerze 0000148847, NIP 5213224223, REGON: 015292070, (zwanym dalej "Zeppelin"),w celu prowadzenia ankiet i statystyk handlowych, wysyłania wiadomości biznesowych i zaproszeń na imprezy organizowane przez Zeppelin, w tym wysyłania wiadomości handlowych drogą elektroniczną.

  Podanie danych osobowych jest przeze mnie dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być np. Podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania mojej zgody.

  Mam prawo żądania od Zeppelin dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia swoich danych. Mam także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Zaznaczając odpowiednie pola poniżej wyrażam także zgodę na:

  Otrzymywanie od spółki Zeppelin informacji o jej nowych usługach, informacji produktowych i marketingowych drogą: