Firma Hyster wraz z Zeppelin Polska, gorąco zachęca do odwiedzenia stoiska nr B22 i wzięcia udziału w targach TOC Europe 2018, które odbędą się w dniu 12-14 czerwca w Rotterdamie w Holandii. 

Targi TOC Europe to prawdziwie globalna prezentacja sprzętu, technologii i usług. To obowiązkowe wydarzenie dla specjalistów Portów i Terminali, podczas którego zaprezentowane zostaną również produkty do przeładunku kontenerów oraz rozwiązania i usługi usprawniające obsługę kontenerów światowej marki Hyster.  Przedstawione zostaną również najnowsze osiągnięcia w zakresie elektryfikacji urządzeń do obsługi kontenerów.

Oprócz wystawy na targach TOC, firma Hyster organizuje nieformalny Event wieczorny, który jeszcze bardziej wzmocni prezentację naszych produktów. Na specjalnie zarezerwowanym do tego wydarzenia parowcu, który zabierze gości na wycieczkę po porcie w Rotterdamie, będzie można zapoznać się z rozwiązaniami wózków Hyster pracujących w specjalnych aplikacjach.  Goście, którzy zgłoszą swój udział, zostaną odebrani z Targów ze stoiska nr B22 na sterowiec, który przyjeżdża do Maasboulevard  gdzie przez kilka godzin, będą mogli uczestniczyć w sesjach networkingowych i spotkaniach towarzyskich, delektując się posiłkami i napojami. Wycieczka po Rotterdamie zakończy się pokazem wózków Hyster w porcie. Po pokazie, łódź będzie cumować ponownie, a na gości będą czekały autobusy, by zawieźć ich z powrotem na Targi TOC.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w Targach TOC i tym wyjątkowym wydarzeniu, skontaktuj się z nami lub ze swoim opiekunem handlowym.