Transport metalu

1. Ergonomiczna kabina w wózkach typu Big Truck

Wózek widłowy Hyster H8-18XD IC można spotkać obsługujący niektóre z najbardziej wymagających operacji transportu materiałów, w zakładach produkcji metali. Pomaganie operatorom w pewnej i komfortowej pracy pomaga wspierać produktywność operacyjną. Nawet tam, gdzie trzeba zmagać się z wysokimi cyklami pracy i ekstremalnymi warunkami operacyjnymi.

Ta seria wózków Hyster Big Truck, przeznaczona dla wózków o masie do 18 ton, charakteryzuje się ergonomicznie zaprojektowaną, zapewniającą doskonałą widoczność kabiną. Wyposażona w górne okno ze szkła pancernego, zakrzywione przednie i tylne okna oraz stalowe drzwi z hartowanym szkłem, przyczynia się do poprawy widoczności. W przypadku szczególnie dużych lub trudnych ładunków firmy mogą wybrać opcjonalny fotel obrotowy, który jeszcze bardziej zwiększa wydajność pracy operatora.

We wnętrzu kabiny w stylu kokpitu operatorzy mogą oczekiwać obniżonego poziomu hałasu i dużej ilości miejsca. Mogą dostosować otoczenie do własnego komfortu dzięki przesuwanemu na boki fotelowi oraz regulowanym kolumnom kierownicy i pedałom. Ergonomiczne elementy sterujące i kolorowy wyświetlacz są w zasięgu ręki operatora.

Ciężkie wózki podnośnikowe H8-18XD firmy Hyster zostały również zaprojektowane z kompaktowym silnikiem. Intuicyjny układ i łatwy dostęp serwisowy również zwiększa ergonomię pracy serwisantów podejmujących się konserwacji lub napraw.

2. OCHRONA TERMICZNA DLA ZASTOSOWAŃ ODLEWNICZYCH

Intensywne ciepło w odlewniach metali to powszechne wyzwanie, które wymaga wytrzymałego rozwiązania. Aby chronić operatorów, a także komponenty i systemy wózków widłowych, firma Hyster może skonfigurować wózki specjalnie do takich zastosowań.

Funkcje odporne na ciepło i kurz mogą zmniejszyć wpływ żywiołów na wózek i operatora. Kabiny operatorów mogą być również dostarczane ze stalowym dachem i odpornym na ciepło ekranem przednim. Te cechy pomagają operatorom zoptymalizować wydajność. Nawet w pobliżu iskier i latających odłamków, które mogą osiągać temperaturę ponad 1000 stopni C.

Wózki Hyster produkuje się z myślą o trwałości, nawet tam, gdzie operatorzy w odlewniach pracują na długich zmianach w uciążliwych warunkach. Ergonomia jest standardem w kabinach wózków widłowych Hyster. Wspierając widoczność we wszystkich kierunkach i najwyższy komfort dla operatorów przez cały czas trwania pracy.

3. ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA W ZAKRESIE MAGAZYNOWANIA WYROBÓW METALOWYCH

Kabiny wózków widłowych Hyster zostały zaprojektowane z ergonomią u podstaw. Po to, aby wspierać operatora, niezależnie od tego, czy podnosi on 40+ ton surowców. Czy 2-tonowe wyroby gotowe w magazynie lub na placu produkcyjnym producentów wyrobów metalowych. Wózki podnośnikowe Hyster H2.0-3.5A serii A mogą być zaprojektowane z szeregiem funkcji wspierających operatora. Jak również jego szczególne wymagania w zakresie obsługi – znane jako A+ Logic.

Na przykład osoby pracujące w pomieszczeniach zamkniętych w obszarach produkcyjnych lub magazynach mogą skorzystać z opcji zwiększających świadomość operatora. Takich jak światła i alarmy wspomagające pracę w obszarach, w których może występować duży ruch pieszych. Kabiny wózków mogą być wyposażone w wysokowytrzymały dach z laminowanego szkła. Tym samym zapewniając nieograniczoną widoczność w górę, a opcje lusterek i kamer umożliwiają dalsze dostosowanie wózka do potrzeb operatorów.

Komfortowa kabina serii A ma dużą powierzchnię podłogi i wygodne siedzenia. Można ją również dostosować do potrzeb operatorów, aby zapewnić im komfort w różnych warunkach pogodowych. Wycieraczki i podgrzewane szyby mogą pomóc osobom pracującym na zewnątrz w chłodniejszych i bardziej wilgotnych warunkach, natomiast klimatyzacja i osłony przeciwsłoneczne zapewnią operatorom komfort w gorącym klimacie.

Wózki widłowe dostępne od ręki