Ładowarki przegubowe

Ładowarki przegubowe Manitou dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzają się w każdej pracy, zarówno w rolnictwie jak i przemyśle.
Wszechstronne i kompaktowe, wyróżniają się ogromna łatwością manewrowania nawet w ciasnych przestrzeniach. Dzięki 45 stopniowej, przegubowej konstrukcji, maszyny te minimalnie wpływają podłoże, nawet to najbardziej delikatne. Ładowarki przegubowe są budowane z taka sama starannością jak miniładowarki. Charakteryzują się łatwością manewrowania, dużym udźwigiem i uniwersalnością.

Łatwość manewrowania!
Dzięki kątowi skrętu wielkości 45 stopni maszyna bez problemu daje sobie rade w ciasnych pomieszczeniach, gdzie inni nie maja szans. Zgodny promień skrętu oznacza, ze koła tylne podążają torem kół przednich.

Duży udźwig!
Ładowarki przegubowe Manitou mają kompaktowy rozmiar, ale nie dotyczy to mocy. Udźwig do 1161 kg w modelu 506 zapewnia doskonała prace z ciężkim ładunkiem w ciasnych pomieszczeniach i na delikatnych powierzchniach.

Uniwersalność!
Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania osprzętów, do Maszyn Manitou pasuje większość osprzętów produkowanych do miniładowarek.
Inteligentny projekt i zaawansowane rozwiązania zapewniają wzrost produktywności i oszczędność czasu.

Precyzyjny ruch
Pedał wolnej jazdy pozwala operatorowi dostosować prędkość jazdy przy zachowaniu stałej prędkości obrotów silnika. Pozwala to na precyzyjną kontrolę osprzętu.

Utrzymanie trakcji
Hydrauliczna blokada mechanizmu różnicowego osi w modelach 306, 406 i 506 przekazuje w stu procentach moc z koła poślizgowego. Mechanizm różnicowy w modelach 106 i 206 zapewnia ograniczenie poślizgu.

Mocna hydraulika
Praca hydrauliki do 56.8 L/min napędzająca prace osprzętów, zwiększa uniwersalność i wydajność

Cykle pracy!
Twoje codzienne zdania z krótkimi cyklami. Szybki załadunek, podnoszenie, opuszczanie... pozwalają na oszczędność czasu. Opcja dwóch prędkości w 306, 406, i 506 z prędkością jazdy do 20 km/h podnosi wydajność.

Joystick multi-funkcyjny!
Kontrola ramienia, łyżki i pomocniczych funkcji hydraulicznych, oraz kontrola przepływu. Kierunek jazdy, mechanizm różnicowy, prędkość - wszystko jest aktywowane poprzez wciśnięcie przycisku lub przesuniecie dźwigni.

Dostep serwisowy!
Dzięki dużej pokrywie maski silnika dostęp do niego jest bardzo wygodny tak jak do płynu chłodniczego i oleju hydraulicznego. A uchylna, wspierana gazowymi siłownikami kabina, pozwala na łatwy dostęp do hydrauliki i akumulatora.

Wymagający design doskonała przyczepność!
dzięki wahliwej ramie, 10 stopni w obu kierunkach, maszyna pewnie trzyma się podłoża. Nawet na nierównym terenie kola pozostają w kontakcie z podłożem.

Mocny silnik!
silnik diesel Yanmar spełnia wszystkie normy i zapewnia doskonała prace z różnymi akcesoriami i w różnych warunkach.

Inteligentny design!
Dzięki doskonałej ochronie przewodów hydraulicznych, są one bezpieczne w momencie podnoszenia ramienia na pełną wysokość. Komfort operatora to kluch do produktywności. Dlatego Mustang zapewnia wybór opcji dostosowanych do Twoich potrzeb.

Deska rozdzielcza
Elektroniczny panel jest umieszczony w kolumnie kierownicy co ułatwia kontrole.

Ogrzewanie
Ogrzewanie staje się standardem w modelach z kabina. W modelu 506, dostępna jest klimatyzacja.

Światła
Opcjonalne światła drogowe zapewniają bezpieczeństwo podczas przemieszczania się.

Widoczność
Wielka szyba w modelach z kabiną zapewnia doskonałą widoczność w promieniu 360 stopni.

Wentylacja
Projekt drzwi kabiny pozwala na częściowe ich uchylenie w celu wentylacji.

Miniładowarki Mustang

Budując pierwszą miniładowarkę kołową w roku 1965, firma Mustang była prawdziwym pionierem w świecie sprzętu. Prawie pięćdziesiąt lat później Mustang kontynuuje tradycję, produkując jedną z najbardziej kompletnych serii miniładowarek kołowych dostępnych obecnie na rynku. Mustang oferuje jedenaście modeli z podnośnikami promieniowymi i pionowymi, o nośności roboczej od 386 kg do najlepszej w branży 1814 kg.

PODNOŚNIK PROMIENIOWY I PODNOŚNIK PIONOWY
ŁADOWANIE CZY PODNOSZENIE – MAMY MASZYNĘ DLA CIEBIE

Ładowarka burtowa (podnoszenie wertykalne)

Podnośnik pionowy - zapewnia większy zasięg przy pełnej wysokości podnoszenia i jest optymalny do zastosowań, które wymagają ładowania i układania na znacznych wysokościach. Dzięki utrzymywaniu ładunku bliżej maszyny udźwig jest większy niż w przypadku modeli z podnośnikiem promieniowym.

Jednopłaszczyznowe ramię podnośnika
Aby zapewnić najwyższą w klasie wytrzymałość i sztywność pionową/boczną, zastosowano sworznie o dużej średnicy ustawione w jednej płaszczyźnie.

Prawdziwy pion
Ścieżka podnoszenia modelu 4000V jest całkowicie pionowa, natomiast w przypadku modeli 2700V NXT2 i 3300V NXT2 jest ona prawie pionowa.

Typ X
Górny tylny wspornik z profilu ceowego przyspawany do górnej części ramion ładowarki i pomiędzy nimi zwiększa sztywność, nie pogarszając widoczności do tyłu.

Ładowarka burtowa (podnoszenie radialne)

Podnoszenie promieniowe (ramię radialne) - zapewnia większą wydajność podczas wykonywania wykopów, skarp i kopania poniżej poziomu gruntu. Dzięki promieniowej ścieżce podnoszenia zwiększa się maksymalny zasięg w połowie wysokości podnoszenia.

Pojedynczy sworzeń
Zapewnia podwyższoną trwałość podczas ładowania i popychania.

Trwała konstrukcja
Konstrukcja ramienia podnośnika o szerokości do 114 mm zapewnia zwiększoną wytrzymałość i sztywność.

Doskonały zasięg do przodu
Miniładowarki kołowe Mustang z podnośnikiem promieniowym zapewniają doskonały zasięg do przodu w połowie ścieżki podnoszenia. Zapewnia to doskonałą wydajność podczas załadunku samochodów z płaskim dnem, wykonywania nasypów lub zasypywania nad ścianą.

Miniładowarki kołowe – z podnośnikiem pionowym

Miniładowarki kołowe – z podnośnikiem promieniowym

Miniładowarki gąsienicowe