Obróbka półproduktów metalowych, takich jak płyty czy pręty, jest bardzo częstym wymogiem w przemyśle metalowym. Rozwiązania od Hyster® wspierają wydajne, szybkie i płynne operacje, a wózki widłowe Hyster® są zaprojektowane tak, aby wytrzymać w najtrudniejszych aplikacjach.

Czym wyróżniają się nasze wózki widłowe?

  • Wytrzymałe konstrukcje masztu i karetki
  • Wyjątkowa stabilność, aby zminimalizować kołysanie maszyny na boki
  • Innowacyjne konstrukcje rolek masztów i karetek, strategicznie rozmieszczone, aby zminimalizować wstrząsy wywołane uderzeniami
  • Wymienne łożyska ślizgowe o dużej powierzchni styku dla lepszej sztywności masztu

 

Transport ciężkich płyt, w miejscach o ograniczonej przestrzeni to trudne wyzwanie, któremu sprostać pomogą nasze wózki Hyster, z pozycjonerem wideł, dla jeszcze lepszej kontroli przewożonych ładunków. Specjalnie skonstruowane rozwiązania od Hyster, zwiększają bezpieczeństwo oraz pozwalają na lepszą kontrolę obciążenia w przypadku aplikacji transportu płyt metalowych.

Dostępne zarówno w wózkach Hyster® ReachStacker jak i wózkach widłowych, chwytaki mogą z łatwością poradzić sobie z zimnym lub gorącym ładunkiem o temperaturze do 800 ° C.

W przemyśle stalowym od dawna używa się magnesów do przenoszenia określonych produktów.

Zastosowanie magnesu na wózku widłowym Hyster® lub ReachStacker zapewnia wydajne i inteligentne rozwiązanie do transportu produktów ze stali magnetycznej.

Magnesy zmniejszają ryzyko uszkodzenia ładunku i eliminują dodatkowy etap umieszczania przekładek między ładunkami, aby uzyskać rzeczywisty wzrost wydajności.

Opcje magnesu mogą się różnić, od pojedynczego, podwójnego lub wielokrotnego, lub od rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb.

Konsultacje wideo
Konsultacje wideo
Zamknij okno