Obróbka półproduktów metalowych, takich jak płyty czy pręty, jest bardzo częstym wymogiem w przemyśle metalowym. Rozwiązania od Hyster® wspierają wydajne, szybkie i płynne operacje, a wózki widłowe Hyster® są zaprojektowane tak, aby wytrzymać w najtrudniejszych aplikacjach.

Czym wyróżniają się nasze wózki widłowe?

  • Wytrzymałe konstrukcje masztu i karetki
  • Wyjątkowa stabilność, aby zminimalizować kołysanie maszyny na boki
  • Innowacyjne konstrukcje rolek masztów i karetek, strategicznie rozmieszczone, aby zminimalizować wstrząsy wywołane uderzeniami
  • Wymienne łożyska ślizgowe o dużej powierzchni styku dla lepszej sztywności masztu

 

Transport ciężkich płyt, w miejscach o ograniczonej przestrzeni to trudne wyzwanie, któremu sprostać pomogą nasze wózki Hyster, z pozycjonerem wideł, dla jeszcze lepszej kontroli przewożonych ładunków. Specjalnie skonstruowane rozwiązania od Hyster, zwiększają bezpieczeństwo oraz pozwalają na lepszą kontrolę obciążenia w przypadku aplikacji transportu płyt metalowych.

Dostępne zarówno w wózkach Hyster® ReachStacker jak i wózkach widłowych, chwytaki mogą z łatwością poradzić sobie z zimnym lub gorącym ładunkiem o temperaturze do 800 ° C.

W przemyśle stalowym od dawna używa się magnesów do przenoszenia określonych produktów.

Zastosowanie magnesu na wózku widłowym Hyster® lub ReachStacker zapewnia wydajne i inteligentne rozwiązanie do transportu produktów ze stali magnetycznej.

Magnesy zmniejszają ryzyko uszkodzenia ładunku i eliminują dodatkowy etap umieszczania przekładek między ładunkami, aby uzyskać rzeczywisty wzrost wydajności.

Opcje magnesu mogą się różnić, od pojedynczego, podwójnego lub wielokrotnego, lub od rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb.