Zwoje metalowe w postaci blachy, taśmy lub drutu są materiałem stosowanym w wielu gałęziach przemysłu, takich jak motoryzacja, budownictwo, produkcja kontenerów, narzędzia, maszyny, żywność i napoje oraz elektronika.

Dedykowane do tego rodzaju transportu wózki Hyster® zwykle wyposażone są w trzpień Pojedynczy trzpień na wózku widłowym Hyster® jest idealny do przenoszenia zwojów stali do 54 ton. Podczas gdy podwójne, potrójne lub wielokrotne trzpienie są często dobrym rozwiązaniem do obsługi różnego rodzaju zwojów drutów metalowych. Dopasowanie właściwego mocowania do pracy pomaga zapewnić bezpieczeństwo ładunku, ekonomiczność i trwałość.

Wózki widłowe Hyster® mogą obsługiwać zwoje za pomocą osprzętu C-Hook.

Popularny w ReachStackers, ale również dostępny na wózkach widłowych, C-Hook może być szybkim i wydajnym rozwiązaniem do transportu blach i zwojów drutu, jednocześnie zmniejszając uszkodzenia produktu i umożliwiając optymalizację operacji.

C-Hook na Hyster® ReachStacker może wykorzystać do:

  • Większe zagęszczenie zwoi na placu,
  • Mniejsze zużycie i większa wydajność dzięki mniejszej liczbie przejazdów
  • Zwoje mogą być pobierane z pierwszego, drugiego lub trzeciego rzędu

 

Hyster oferuje szeroką gamę wózków widłowych o dużym udźwigu, które mogą być wykorzystywane do wielu różnych zadań w aplikacjach ogólnego przeznaczenia lub mogą być łatwo dostosowane, gdy jest to wymagane w konkretnych zastosowaniach przemysłowych.