Zmniejsz wysokość wózka, aby umożliwić szybkie rozmieszczenie pustego uchwytu kontenerowego i uniknąć kosztownych komplikacji, jakie niesie ze sobą ograniczenie wysokości przeszkód.

OBNIŻENIE KOSZTÓW OPERACYJNYCH I ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI

W wielu portach i terminalach istnieje potrzeba przemieszczania się między różnymi obszarami, aby przeprowadzić transport kontenerów. W takich aplikacjach wózek czasami musi pokonać niskie przeszkody, takie jak jak most lub kable. Aby umożliwić naszym klientom szybkie pokonanie tych przeszkód i zwiększenie ich produktywności, Hyster pracował z dużym klientem, aby zaprojektować, opracować i dostarczyć rozwiązanie masztu pochylnego.

Klient ponosił koszty transportu za każdym razem, gdy przenosił swój pusty kontener z jednej stoczni do drugiej. Dostarczono rozwiązanie w postaci uchwytu do kontenerów Hyster® H11XM-12ECH, wyposażonego w 3-stopniowy maszt 16450 mm, oraz unikalnej możliwości pełnego pochylenia masztu. Przechylanie masztu z pionowego na całkowite nachylenie w tył trwa około 40 sekund, począwszy od ręcznego wyjęcia kołków zabezpieczających u podstawy masztu. Z masztem z pełnym odchyleniem do tyłu całkowita wysokość ciężarówki zostaje zmniejszona do zaledwie 5m. Dzięki takiemu ustawieniu uchwyt może być prowadzony poniżej ograniczonej wysokości i utrzymywać zdolność do 7 układania w stos 8 „6”. Pozwoliło to zaoszczędzić klientowi zarówno czas, jak i pieniądze.