Niezależnie od tego, czy używasz ich do transportu poziomego, załadunku – rozładunku naczep, czy kompletacji zamówień w magazynie, najnowsza seria wózków paletowych Hyster®, została zaprojektowana w celu zmaksymalizowania wydajności w intensywnych zastosowaniach przemysłowych.

W poniższych filmach zaprezentowaliśmy niektóre opcje, platformowych wózków paletowych Hyster P2.0-3.0S i zobacz, jak ten wytrzymały sprzęt może pomóc Ci  zwiększyć efektywność i wspierać produktywność operatora.

1. Hyster P2.0-3.0S z osłoną tylną
Obejrzyj film  i poznaj platformowy wózek paletowy Hyster P2.0-3.0S, w akcji. Przyczyniając się do zwiększenia wydajności, nowa konstrukcja tylnej osłony zapewnia wsparcie i komfort operatora.

Zobacz, jak wyjątkowa zwrotność wózka oraz szybkie i łatwe ładowanie akumulatora pomagają utrzymać ciągłość pracy, teraz większa produktywność jest w zasięgu ręki.

 

2. Hyster P2.0-3.0S z osłonami bocznymi
Potrzebujesz dużej wydajności na małej przestrzeni? Ten film, koncentrujący się na opcji Hyster P2.0-3.0S, demonstruje dalsze korzyści zastosowań w magazynach o wąskich korytarzach.

Zobacz, jak operator przełącza się na tryb pieszy, aby pracować w wąskich przestrzeniach i włącza składaną platformę z czujnikiem obecności operatora, aby przejść na tryb jazdy i uzyskać optymalną elastyczność.

Zobacz, jak szybko i łatwo można zlokalizować paletę w ciemnej przyczepie dzięki mocnemu, opcjonalnemu oświetleniu, które doświetla przestrzeń ładunkową, natomiast wysokie oparcie zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu ładunku.

 

3. Hyster P2.0-3.0S z osłoną boczną
Zobacz wózek paletowy Hyster P2.0-3.0S, w akcji i przekonaj się, jak wyjątkowa zwrotność i zwiększona maksymalna prędkość jazdy pomagają utrzymać poziom produktywności. Wsparcie i komfort operatora są również zoptymalizowane dzięki wygodnym uchwytom bocznym w tym modelu, oferując doskonałą wydajność w każdym miejscu.

 

4. Dowiedz się więcej o gamie platformowych wózków paletowych Hyster P2.0-3.0S
Która opcja platformowego wózka paletowego Hyster jest odpowiednia dla Twojej operacji? Obejrzyj ten film i porównaj najważniejsze cechy trzech różnych modeli wózków paletowych platformowych.

Seria ta oferuje również wybór modeli P2.0S, P2.5S i P3.0S o udźwigu do trzech ton, w zależności od tego, który z nich najlepiej pasuje do konkretnego zastosowania.